Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi televizyon ekranlarında yeniden Jason Statham hayranları ile buluşacak. Orijinal adı Crank 2: High Voltage olan filmin yayın ve çekim ayrıntılarını merak eden sinemaseverler, Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi hangi kanalda oynuyor, Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi ne zaman çekildi, Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtlarını araştırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda başrollerde Chev Chelios rolü ile Jason Statham ve Eve Lydon rolü ile Amy Smart, ayrıca Efren Ramirez, Dwight Yoakam, Reno Wilson, Clifton Collins, Jr., Bai Ling rol alıyor.

Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filminde Chev Chelios, Çinli bir gangsterin bir kalp nakli operasyonuyla kalbini ele geçirmesi ve onun yerine elektrik ve pil düzenekli bir kalp takılması sonucu, hayatına hem kalpsiz hem de kalbini geri almaya çalışacağı bir çıkmazda bulacağı yüksek gerilimli bir aksiyonla ekranlarda yerini alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda filmin senaryosunu da yazan Mark Neveldine ve Brian Taylor oturuyor. Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri ve hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları iddaci ortaya çıktı.

Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi ne zaman çekildi?

Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi 2009 yılında çekildi. Orijinal adı Crank 2: High Voltage olan film 2009 yılının Nisan ayında Amerika’da, Mayıs ayında ise Türkiye’de vizyona girdi. 12,9 milyon dolar bütçe ile çekilen yapım 30,8 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde vizyonda kaldığı süre boyunca 80 bin 279 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 662 bin 95 TL gişe hasılatı kazandı. Lionsgate ve Lakeshore Entertainment tarafından aksiyon, gerilim, macera ve suç türlerinde çekilen film 91 dakika iddaci giriş sürüyor.

Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi hangi kanalda oynuyor?

Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 30 Ocak akşamı saat 21.45’te ve gece 01.15’te Kanal D ekranlarında ekranlarda yerini alacak. Tüm dünyada büyük ilgi gören Tetikçi filminin devam filmi olarak çekilen ve müziklerini Mike Patton hazırladığı 1 saat 36 dakikalık filmin yapımcıları arasında Richard Wright, Gary Lucchesi, Michael Davis, Eric Reid, Skip Williamson, Tom Rosenberg var. Chev’in bu filmdeki en büyük amacı, kalbini çalanlardan intikamını almak olacak ve Los Angeles sokaklarında heyecan dolu bir serüven başlayacak.

Tetikçi 2 Yüksek Gerilim filmi oyuncuları isimleri

  • Jason Statham - Chev Chelios
  • Amy Smart - Eve Lydon
  • Efren Ramirez - Venus
  • Dwight Yoakam - Doc Miles
  • Reno Wilson - Orlando
  • Clifton Collins, Jr. - El Huron
  • Bai Ling - Ria
  • Art Hsu - Johnny Vang
  • David Carradine - Poon Dong
  • Ron Jeremy - kendisi