The Collector Koleksiyoncu filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. The Collector Koleksiyoncu filmi ne zaman çekildi, The Collector Koleksiyoncu filmi hangi kanalda oynuyor, The Collector Koleksiyoncu filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, The Collector Koleksiyoncu filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Arkin O’Brien rolü ile Josh Stewart, Michael Chase rolü ile Michael Reilly Burke, Victoria Chase rolü ile Andrea Roth, The Collector rolü ile Juan Fernández, Hannah Chase rolü ile Karley Scott Collins, Lisa rolü ile Daniella Alonso, Cindy rolü ile Haley Pullos var.

Koleksiyoncu filminde, kumar borcunu ödemek için tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer. Fakat malikanede onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Arkin soymak için zorla girdiği evde, ev halkını esir almış psikopat bir katille karşı karşıya kalır ve ölüm kalım mücadelesi de başlar. The Collector Koleksiyoncu filmi kaç yılında çekildi, konusu ne, hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri nedir, oyuncuları isimleri ne sorularının yanıtları ve orijinal adı The Collector olan Koleksiyoncu filmine dair merak edilen tüm detaylar haberimizde favorisen yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 7 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 7 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

The Collector Koleksiyoncu filmi ne zaman çekildi?

The Collector Koleksiyoncu filmi 2009 yılında çekildi. 1 saat 30 dakika süren film 4 Haziran 2010 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Günümüzde farklı tarihler ve kanallar ile dijital platformlarda izleyiciler ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Marcus Dunstan oturuyor. Hikayesi The Midnight Man adlı esere dayanan filmin senaryosunu Marcus Dunstan ve Patrick Melton yazdı.

The Collector Koleksiyoncu filmi gişe hasılat bilgileri

The Collector Koleksiyoncu filmi gişe hasılat bilgisi dünya yapımda 10,2 milyon dolardır. Film 3 milyon dolar bütçe ile çekilmiş ve toplam 10,2 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiştir. Ülkemizde de vizyona giren ve 22 hafta vizyonda kalan yapım, ilk haftasında 5.466 kişi tarafından sinemalarda izlenmiş ve 66.903 TL hasılat kazanmıştır. 22 haftanın sonunda 43.576 kişi tarafından beyazperdede izlenen film, toplam 361.349 TL gişe hasılatı elde etmiştir.

The Specialist Uzman filmi nerede çekildi konusu hangi kanalda oyuncu kadrosu ne zaman çekildi? The Specialist Uzman filmi nerede çekildi konusu hangi kanalda oyuncu kadrosu ne zaman çekildi?

The Collector Koleksiyoncu filmi konusu ne?

The Collector Koleksiyoncu filminde Arkin, kötü bir hastalığa yakalanmıştır: Kumar! Bir gün kumar borcunu ödeyebilmek için şeytana uymaya karar verir. Tesisatçı olarak gideceği bir binayı soyacak ancak evdeki hesabı çarşıda tutmayacaktır. Çünkü bu malikanede onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Evde kimsenin olmadığını düşünür ama feci şekilde yanılır. Zira Arkin soymak için zorla girdiği evde, ev halkını esir almış psikopat bir katille yüz yüze kalır.

The Collector Koleksiyoncu filmi hangi kanalda oynuyor?

The Collector Koleksiyoncu filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 24 Kasım Cuma akşamı saat 21.45’te ve aynı günün gecesi saat 01.45’te Beyaz TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Gerilim, korku ve suç türleri ile çekilen filmin müziklerini Jerome Dillon hazırladı. LD Entertainment, Fortress Features ve Imaginarium Entertainment Group tarafından çekilen ve yapımcıları Brett Forbes, Patrick Rizzotti ve Julie Richardson olan film 90 dakika favorisen giriş sürüyor.

Örümcek Adam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat oyuncu kadrosu karakterleri Örümcek Adam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat oyuncu kadrosu karakterleri

The Collector Koleksiyoncu filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Josh Stewart - Arkin O’Brien
 • Michael Reilly Burke - Michael Chase
 • Andrea Roth - Victoria Chase
 • Juan Fernández - The Collector
 • Karley Scott Collins - Hannah Chase
 • Daniella Alonso - Lisa
 • Haley Pullos - Cindy
 • William Prael - Larry Wharton
 • Diane Ayala Goldner - Gena Wharton
 • Alex Feldman - Chad
 • Madeline Zima - Jill Chase
 • Robert Wisdom - Roy

Ejder Kılıcı filmi konusu ne hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu gişe hasılat Ejder Kılıcı filmi konusu ne hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu gişe hasılat