The Karate Kid Karateci Çocuk filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. The Karate Kid Karateci Çocuk nerede çekildi, The Karate Kid Karateci Çocuk ne zaman çekildi, The Karate Kid Karateci Çocuk hangi kanalda oynuyor, The Karate Kid Karateci Çocuk oyuncu kadrosu karakterleri, The Karate Kid Karateci Çocuk konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Detroit'ten Pekin'e göçen bir kung fu öğrencisi olan Dre Parker rolü ile Jaden Smith, Mr. Han rolü ile Jackie Chan, Dre’nin annesi Sherry Parker rolü ile Taraji P. Henson ve Zorba Cheng rolü ile Zhenwei Wang  paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Yu Rongguang, Wen Wen Han, Ming Xu, Ji Wang ve Shijia Lü rol alıyor. Filmde, Dre, Detroit’in en klas çocukları arasındayken çok farklı bir memlekette yeni bir hayat kurmak zorunda kalıyor. Popüler bir Amerikan çocuğu olabilecekken; annesinin kariyeri ikisinin de yolunu Uzak Asya'ya, Çin’e götürüyor. Farklı bir diyarda, yabancı bir ülkede yalnız olduğunu hisseden Dre’nin, tamirci Bay Han dışında konuşacağı kimsesi yoktur. Aslında bir kung fu ustası olan Bay Han ve Dre birlikte çalışmaya başlayarak bir dostluğa adım atar ve kung fu turnuvasında Cheng’le son bir karşılaşmaya doğru ilerlerler. The Karate Kid Karateci Çocuk filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, hikayesi ne, ne zaman çekildi sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betonevip yer alıyor.

Şaşkın Hırsızlar filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne? Şaşkın Hırsızlar filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne?

The Karate Kid Karateci Çocuk ne zaman çekildi?

The Karate Kid Karateci Çocuk filmi 2010 yılında çekildi. 140 dakika süren Amerikan yapımı film 10 Haziran 2010 tarihinde vizyona girdi. 40 milyon dolar bütçe ile çekilen film, dünya çapında 358 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 15 hafta vizyonda kalan film 97.516 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve 859.853 TL gişe hasılatı elde etti. Bu filmle, efsanevi seksenli yılların kült yapımlarından The Karate Kid filmine Jackie Chan esintili yeni bir yorum getiriliyor. Filmin yönetmen koltuğunda Harald Zwart oturuyor.

The Karate Kid Karateci Çocuk nerede çekildi?

The Karate Kid Karateci Çocuk filmi Amerika Birleşik Devletleri ve Çin’de çekildi. Filmin çekimlerinin Amerika çekimleri Michigan Detroit’te yapıldı. Çin çekimleri için ise Pekin’de, Huangshan Dağları’nda ve Çin Seddi’nde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcıları Jerry Weintraub, Will Smith, Jada Pinkett Smith, James Lassiter ve Ken Stovitz olan filmin Robert Mark Kamen’in hikayesinden uyarlama senaryosunu Christopher Murphey yazdı. Filmin müziklerini James Horner hazırladı ve film tüm dünyaya Columbia Pictures tarafından dağıtıldı.

Kung Fu Yoga filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman çekildi konusu ne? Kung Fu Yoga filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman çekildi konusu ne?

The Karate Kid Karateci Çocuk konusu ne?

The Karate Kid Karateci Çocuk filminde, 2 yaşındaki Dre Parker, yaşadığı Detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken, annesinin işleri nedeniyle Çin'e taşınmak zorunda kalır. Çin'deki yaşama uyum sağlayan Dre, sınıf arkadaşı Mei Ying'e aşık olur. Aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır, ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. Bu da yetmezmiş gibi, okulun karate yıldızı Chang belalısı haline gelir. Dre, bir Kung Fu ustası olan Mr. Han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister.

The Karate Kid Karateci Çocuk hangi kanalda oynuyor?

The Karate Kid Karateci Çocuk filmi TRT 1 kanalında oynuyor. Film 20 Ağustos Pazar günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. The Next Karate Kid filminin devam filmi olarak çekilen yapımın başrol oyuncusu olan Jaden Smith, dünyaca ünlü aktör Will Smith’in oğludur. 2010 ABD yapımı film, 1984'teki Karate Kid filminin günümüz uyarlaması olarak dikkat çekiyor. TRT 1 ekranlarında Türk sinemasından ve dünya sinemasından en popüler filmler yayınlanmaya betonevip giriş devam ediyor.

Yasak Krallık filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Yasak Krallık filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

The Karate Kid Karateci Çocuk oyuncuları isimleri

 • Jaden Smith - Dre Parker
 • Jackie Chan - Mr. Han
 • Taraji P. Henson - Sherry Parker
 • Zhenwei Wang - Cheng, Zorba
 • Yu Rongguang - Master Li
 • Wen Wen Han - Mei Ying
 • Ming Xu - Bao
 • Ji Wang - Bayan Po
 • Shijia Lü - Liang
 • Yi Zhao - Zhuang
 • Tess Liu - Tarih Öğretmeni
 • Harry Van Gorkum - Müzik Öğretmeni
 • Luke Carberry - Harry
 • Michelle Yeoh - Kadın

Boyka 4 Yenilmez 4 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları Boyka 4 Yenilmez 4 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları