Sylvester Stallone ve Sharon Stone’nun başrollerde yer aldığı The Specialist Uzman filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. The Specialist Uzman filmi nerede çekildi, The Specialist Uzman filmi konusu ne, The Specialist Uzman filmi hangi kanalda oynuyor, The Specialist Uzman filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, The Specialist Uzman filmi ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Yüzbaşı Ray Quick rolünde Sylvester Stallone, May Munro ve Adrian Hastings rolünde Sharon Stone, Albay Ned Trent rolünde James Woods, Tomas Leon rolünde Eric Roberts, Joseph "Joe" Leon rolünde Rod Steiger, Charlie rolünde Mario Ernesto Sánchez, Strongarm rolünde Sergio Doré Jr., Stan Munro rolünde Chase Randolph ve Alice Munro rolünde Jeana Bell yer alıyor. Filmde, eski bir CIA ajanı olan ve patlayıcı bombalar üzerine uzmanlaşan Ray Quick, kurumdan ayrıldıktan sonra özel çalışmaya başlamıştır. May Munro ise güzel ve bir o kadar da tehlikeli bir kadındır. Annesi ve babası henüz o daha küçükken mafyaya kurban giden May, ailesinin intikamını almaya yemin etmiştir. Hedefe giden yol ise Ray ve May'in kaderlerini kesiştirecektir. The Specialist Uzman filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri, oyuncuları isimleri nedir, kaç yılında çekildi sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen ayrıntılar haberimizde piyonbet yer alıyor.

İçindeki Yabancı filmi ne zaman çekildi konusu ne oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor? İçindeki Yabancı filmi ne zaman çekildi konusu ne oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor?

The Specialist Uzman filmi ne zaman çekildi?

The Specialist Uzman filmi 1994 yılında çekildi. Film 7 Ekim 1994 tarihinde Amerika’da, 18 Kasım 1994 tarihinde ise Türkiye’de vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluşmuştur. 110 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Luis Llosa oturuyor. Filmin uyarlama senaryosunu ise John Shirley’in The Specialist eserinden Alexandra Seros yazdı. 45 milyon dolar bütçe ile çekilen ve 170 milyon dolar hasılat elde eden yapım, farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam etmektedir.

The Specialist Uzman filmi konusu ne?

The Specialist filminde, CIA için çalışan patlayıcı uzmanı Yüzbaşı Ray Quick, yaptıkları bir operasyonda küçük bir kızın ölümü üzerine, CIA'den istifa eder. Ray Quick, CIA'den ayrıldıktan yıllar sonra Miami'de tek başına çalışmaya başlamıştır. Timer adlı kedisiyle yalnız bir hayat sürmektedir. Bu arada May Munro, güzel olduğu kadar tehlikeli bir kadındır ve küçükken ailesini katleden mafyadan intikam almak istemektedir. Bu yolda karşılaşan ikili, iş dışında duygu yoğunluğunun arttığı anları da paylaşacaktır.

Örümcek Adam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat oyuncu kadrosu karakterleri Örümcek Adam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat oyuncu kadrosu karakterleri

The Specialist Uzman filmi nerede çekildi?

The Specialist Uzman filmi Amerika Birleşik Devletleri’nin Tennessee ve Florida eyaletlerine bağlı Rock Island ve Miami şehirlerinde çekildi. Filmin Tennessee çekimleri Great Falls Dam, Rock Island ve Cookeville bölgelerinde yapıldı. Florida çekimleri ise Miami ve Miami Beach’te yapılmıştır. Ayrıca filmin bazı çekimleri de yine Miami’de bulunan Greenwich Stüdyoları’nda yapılmıştır. Çekimler 2 Mart 1994 ile 8 Mayıs 1994 tarihleri arasında yapılmış ve çekimler tamamlandıktan sonra film sinemalarda gösterime girmiştir.

The Specialist Uzman filmi hangi kanalda oynuyor?

The Specialist Uzman filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 5 Kasım Pazar günü saat 21.45’te Beyaz TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen filmin müziklerini John Barry ve Emilio Estefan Jr. hazırladı. Yapımcısı Jerry Weintraub olan ve Warner Bros. tarafından dağıtılan Amerikan yapımı film 1 saat 50 dakika sürüyor. İki dinamik yıldız Uzman filminde yırtıcı güçlerini ve yakıcı duyarlılıklarını birleştiriyorlar. Hollywood'un iki büyük yıldızı, ateşli bir aksiyon filminde bir araya piyonbet giriş geliyor.

Ejder Kılıcı filmi konusu ne hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu gişe hasılat Ejder Kılıcı filmi konusu ne hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu gişe hasılat

The Specialist Uzman filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Sylvester Stallone - Yüzbaşı Ray Quick
 • Sharon Stone - May Munro (Adrian Hastings)
 • James Woods - Albay Ned Trent
 • Eric Roberts - Tomas Leon
 • Rod Steiger - Joseph "Joe" Leon
 • Mario Ernesto Sánchez - Charlie
 • Sergio Doré Jr. - Strongarm
 • Chase Randolph - Stan Munro
 • Jeana Bell - Alice Munro
 • Brittany Paige Bouck - Genç May Munro
 • Emilio Estefan, Jr. - Piyanist
 • LaGaylia Frazier - Şarkıcı
 • Ramón González Cuevas - Mezarlıktaki rahip
 • Tony Munafo - Tony
 • Cheito Quinonez - Partideki şarkıcı
 • Tony Tatis - Şarkıcı
 • Mercedes Enriquez - Otobüsteki hamile kadın
 • Yennifer Behrens - Otobüsteki okul kızı
 • Scott Blake - Serseri
 • Rex Reddick - Serseri

Düş Kapanı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Düş Kapanı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?