Tiny house ve bungalov ev kiralamak, tiny house otel yatırımı, bungalov otel yatırımı gibi konularda danışmanlık sağlayan Dr. Ozancan Yıldırım, özellikle tarla vasfındaki imarsız arsalara tiny house koymak ve işletmek gibi taleplerin günümüzde çok arttığını söyledi.

Tiny house bungalov otel yapmak 2024

O.Y Consultant Turizm Danışmanlık ve Teşvik Belgelendirme olarak otellere ve turizm işletmelerine çözümler sağlayan Dr. Ozancan Yıldırım, özellikle ekolojik turizm, agro turizm, tiny house, bungalov otel ve tiny house ev kiralamak gibi konularda yasal mevzuatlar doğrultusunda hizmet veriyor.

“İmar uygulama planlarında değişiklik şart”

Günümüzde birçok yatırım bölgesinde imar uygulama planlarının eksik olduğunu belirten Dr. Ozancan Yıldırım, “Bu durumdan kaynaklı yatırımcı kamp merkezi, glamping otel yatırımı, günübirlik tesis kurulumu, bungalov otel açmak gibi ihtiyaçlarda belediyelerden ruhsat alınamıyor ve kaçak yollara başvuruluyor. Bu durumun yasal mevzuatla önüne geçilmesi şart” sözleri yaşanan sorunlara dikkat çekti.

Yeni tatil deneyimleri revaçta

Tatil seçenekleri her geçen yıl daha da çeşitleniyor ve farklı tatil deneyimi yaşamak isteyenler için yeni tecrübeler yaşatacak tatil fırsatları sunuluyor. Kamp merkezleri, bungalov oteller, tiny house seçenekleri ve karavan oteller bu deneyim türlerinden sadece birkaçını karşılıyor. Otellerden, villalardan ve tatil köylerinden farklı seçeneklere açık olanlar için bu yeni tatil deneyim türleri öne çıkıyor. Bu seçeneklere imkan sağlamak isteyen işletmeciler için de sonsuz fırsatlar var.

Dr. Ozancan Yıldırım

Tiny house ve bungalov otel yatırımı için: Ozancan Yıldırım danışmanlık

O.Y Consultant Turizm Danışmanlık ve Teşvik Belgelendirme firması ile tiny house otel yatırımı ve bungalov otel yatırımı hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilir, bu işletmelerin kurulum ve işletme aşamalarında profesyonel destek alarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Tüm yasal mevzuata hakim olan firma, süreci mağduriyet yaşamadan devam etmenizi sağlar. Aynı zamanda Olay Yeri Ajans firması ile de işletmenizin reklamının profesyonel bir ekip tarafından yapılmasını sağlayabilir, hedef kitlenize daha kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Konuyla ilgili Dr. Ozancan Yıldırım’ın Youtube videolarına şu linklerden ulaşabilirsiniz;

Bungalow, Tiny House, Karavan, Mono Camping, Otel, Tesis Kurulumunda En Çok Merak Edilen Sorular başlıklı video; https://www.youtube.com/watch?v=fXAz73S077g

Tiny House Bungalov Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? 2024 Bungalov Tiny House Otel Açmak başlıklı video; https://www.youtube.com/watch?v=lTheH6aPizA

Bungalov Otel, Tiny House Turizm Tesisleri Kurmak Ruhsat Almak - Detaylı Anlatım - Ozancan Yıldırım başlıklı video; https://www.youtube.com/watch?v=RxSUfS-mHic