Tokatçı filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim detayları merak ediliyor. Tokatçı filmi nerede çekildi, Tokatçı filmi hangi köyde çekildi, Tokatçı filmi kaç yılında çekildi, Tokatçı filmi hangi kanalda oynuyor, Tokatçı filmi Emine kimdir sorularının yanıtları araştırılıyor. Cem Film tarafından komedi ve macera türlerinde çekilen yapım 83 dakika sürüyor.

Tokatçı filminin başrollerini Kemal Sunal, Nazan Saatçi ve Şevket Altuğ paylaşıyor. Filmin müziklerini Zafer Dilek hazırladı. Filmde, yaşadığı köyün ağasının kızına aşık olan Osman, başlık parasını biriktirmek için kısa yoldan zengin olmaya çalışınca başına olmadık işler geliyor. Başlık parasını biriktirmek için köyünden İstanbul’a giden saf bir adamın hikayesi ekranlara geliyor. Tokatçı filminin çekildiği köy nerede, çekim yeri, ne zaman çekildi hangi yıl ve oyuncu kadrosu ile hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları içeriğimizde totobi yer alıyor.

Tokatçı filmi kaç yılında çekildi?

Tokatçı filmi 1983 yılında çekildi. Film 1984 yılının Şubat ayında sinemalarda gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda Natuk Baytan oturuyor. Yapımcısı Yahya Kılıç olan filmin senaryosunu Suphi Tekniker hazırladı.

Tokatçı filmi nerede çekildi?

Kemal Sunal’ın başrolde olduğu Tokatçı filmi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Sarıyer’e bağlı Zekeriyaköy ve Reşitpaşa’da çekim setleri kuruldu. Ayrıca filmin çekimlerinin bir kısmı da Yeşilköy ve Yarımburgaz’da yapılmıştır. Film, çekimlerin bitmesinin ardından sinemalarda gösterime totobi giriş girmiştir.

Tokatçı filmi hangi köyde çekildi?

Tokatçı filmi Sarıyer’e bağlı Zekeriya Köy’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Sarıyer Zekeriyaköy ve Reşitpaşa’da yapıldı. Ayrıca Yeşilköy’de de filmin bazı sahneleri çekilmiştir.

Tokatçı filmi hangi kanalda oynuyor?

Tokatçı filmi Show TV kanalında oynuyor. Film Salı akşamı saat 20.00’de ve aynı gün 23.30’ta Show TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.

Tokatçı filmi Emine kimdir oyuncuları isimleri

Tokatçı filminde Emine karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Nazan Saatçi’dir. Filmde Kemal Sunal Osman karakterine, Şevket Altuğ ise dolandırıcı olan Şevket karakterine hayat veriyor. Filmde ayrıca Hasan Ağa rolünde usta oyuncu Ali Şen, Kara / Karbonat Erol rolünde Ünal Gürel, Sarı Recep rolünde Süheyl Eğriboz, Deli Sait rolünde Selahattin Fırat ve Karaborsacı rolünde Abdi Algül var.

Tokatçı filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Zuhal Üstüntaş (Osman’ın annesi), Muhteşem Durukan (Osman’ın babası), Hakkı Kıvanç (Rüstem), Zeki Sezer (Kumarbaz Avni), Şeref Çokşeker (Emine'nin annesi), Celal Yonat, Çetin Başaran ve Zeki Alpan.