İstanbul'un yükselen merkezlerinden Beylikdüzü ve Avcılar arasında, Haramidere E-5 karayolu üzerinde konumlanan Torium Alışveriş Merkezi, sadece alışveriş, lezzet ve sinema gibi olanaklarla değil, aynı zamanda eğlence alanında da benzersiz deneyimler sunan Torium Sahne ile de dikkat çekmektedir.

Torium Sahne, içinde barındırdığı özel etkinlikler ve performanslarla tam anlamıyla bir yaşam merkezidir. 180'den fazla seçkin markaya ev sahipliği yapan Torium AVM, alışveriş keyfini artıracak kampanyalar, etkinlikler ve yarışmalar düzenleyerek ziyaretçilerini eğlencenin tam ortasına çekmektedir. Toplam kiralanabilir alanın %30'u eğlenceye ayrılan Torium’da, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Torium Alışveriş Merkezi’nin Özellikleri

Torium Sahne'nin en dikkat çekici özelliklerinden biri Türkiye'nin ilk ve tek kar temalı eğlence parkı olan Snowpark'tır. Ayrıca 4950 metrekarelik kapalı lunapark Starpark ve 11 sinema salonuna sahip Cinetech de Torium'un eğlence alanındaki çeşitliliği ve kalitesini artırmaktadır.

Torium Sahne

Etkinlik, Konser ve Tiyatro Burada

Torunlar GYO tarafından inşa edilen Torium, büyüklüğü, çeşitliliği ve hizmet kalitesiyle yurt içi ve yurtdışından milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Eğlence alanında benzersiz deneyimler sunan Torium, konser, tiyatro vb. etkinliklerle de eşsiz performanslara ev sahipliği yapaktadır.

Ulaşım Kolaylığı

Alışveriş, lezzet ve sinemanın yanında eğlence alanında da eşsiz içerikleri ve etkinlikleri bir arada sunan Torium, tam anlamıyla bir yaşam merkezidir.

Etkinlik merkezi, İstanbul'un kültür ve eğlence hayatına yön veren önemli bir merkezdir. Zengin içeriği ve özel etkinlikleriyle ziyaretçilere unutulmaz deneyimler sunan Torium Sahne, İstanbul'un dinamik yapısına katkıda bulunarak ziyaretçilerine eğlenceli ve kültürel bir atmosfer sunmaya devam etmektedir.