totobo sitesine yeni katılacak üyelerimize %100 bonus veriyoruz...! Daha sonraki her yüklemeniz de sistem otomatik olarak %20 bonusu oyun hesabınıza yüklüyor. totobo üyelerimize belirli aralıklar ile %100 bonus kampanyası yapıyoruz. Ayrım yapmaksınız her üyemiz bonus kampanyalarımız dan faydalanabilir. totobo sitesine üye olurken sizden hiç bir kimlik belgesi talep etmeyiz. Türkiye'de bizi en çok üyesi olan oyun sitesi sıralamasın da 1. sıraya getiren özelliklerimizden biride belge talep etmiyor olmamızdır. Totobo sitesi için öncelikle siz üyelerimizin güvenliği söz önemlidir. Sİzlerin güvenliği için üye olurken para yatırımı veya çekimi yaparken bilgi talep etmeyiz. Para yatırımı yada çekim işlemleriniz sırasın da kendi adınıza ait olmayan yatırım araçlarını kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak bir arkadaşınızın yada yakınınızın bilgileri ile yatırım çekim yapabilirsiniz. Tüm yatırım çekim işlemleri whatsapp üzerinden müşteri temsilcileri ile birlikte yapılıyor ve bu sayede işlemleriniz hem daha güvenli hem de daha hızlı oluyor.

Totobo Giriş

totobo sitesi 2007 yılından bu yana Türkiye ve bir çok balkan ülkesin de aynı anda yayın hayatına başlamıştır. Daha önceleri bir kaç kez isim değişikliğine gitmek zorun da kalan şirketimiz en son totobo ismini almıştır. Sizlere ne iyi hizmeti en hızlı şekilde sunan totobo sitesinin sadece müşteri hizmetleri departmanın da 35 kişi çalışmaktadır. Mesai arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede cevap verir ve işlemlerinizi en kısa sürede tamamlar. Finans birimimiz ise Türkiye'nin en hızlı ve en güvenlir alt yapısına sahiptir. Profosyonel finans birimi çalışanlarımız ile yatırımlarınız ve çekimleriniz neredeyse bir kaç dakika içerisin de sonuçlanır Totobo sitesine üye olurken sadece isim soy isim söylemeniz yeterli. Müşteri temsilcilerimiz bir kaç dakika içerisin de size

  • Kullanıcı adı
  • Şifre

ile birlikte totobo güncel link verecektir. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile totobo sitesine giriş yapabilirsiniz. Totobo sitesi kapalı devre bir oyun sitesidir ve kullanıcı adınız ve şifreniz olmadan siteye giriş yapamazsınız. Totobo sitesine yatırım yapmak istediğiniz de whatsapp numaramız üzerinden müşteri temsilcilerimize yatırım yapmak istediğinizi ve yatırım miktarınız ile birlikte hangi bankadan yatırım yapacağınızı söylemeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi size uygun banka hesap bilgilerini gönderecektir. Gönderim yaptıktan sonra dekont ile beraber tekrar whatsapp üzerinden belirtmeniz ile birlikte bir kaç saniye içerisin de totobo oyun hesabınıza bakiyeniz yüklenecektir.

Totobo Bayilik

Totobo sitesinin bayiliğini yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Çevrenizde bulunan oyun severleri kendi bayilik paneliniz üzerinden totobo sitesin de oyun oynamaya ikna ederek yüksek kazançlar elde edebilir ve her geçen gün kazancınızı arttırabilirsiniz.