Trabzonspor, Slovenya'da devam eden yeni sezon hazırlıkları kapsamında Hajduk Split ile oynadığı hazırlık maçında 2-0 mağlup oldu. Teknik Direktör Nenad Bjelica, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Bjelica, mağlubiyete rağmen oyuncuların sadece 7 günlük bir çalışma sürecinden geçtiklerini göz önünde bulundurarak iyi bir maç çıkardıklarını ifade etti. Takımın performansını olumlu değerlendiren Bjelica, çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Rakiplerinin fiziksel olarak daha güçlü olduğunu söyleyen Bjelica, oyuncularının iyi bir çalışma örneği gösterdiğini ve bu yolda ilerleyeceklerini düşündüğünü dile getirdi. İmajbet bahis sitesini ziyaret edin.

Maçta sakatlanan Joaquin Fernandez hakkında bilgi veren Bjelica, oyuncunun kontrol amacıyla hastaneye götürüldüğünü ve sonuçların gelmesiyle daha net bir durumun ortaya çıkacağını açıkladı. İmajbet giriş yapın. Hoş geldin bonusu kazanın.

Milli takım kamplarından dönen futbolcuların katılımıyla birlikte takımın daha iyi bir görüntü ortaya koyacağını belirten Bjelica, bugün sahada yer alan oyuncuların iyi çalışma örneği sergilediğini ve diğer oyuncuların da katılımıyla birlikte daha farklı şeyler konuşabileceklerini ifade etti.

Transfer listesinde yer alan Petkovic'i değerlendiren Bjelica, oyuncuyla otelde karşılaştıklarını ve olumlu bir sohbet gerçekleştirdiklerini belirtti. Ancak Petkovic'in transferinin gerçekleşebilmesi için hem oyuncunun hem de kulübün olumlu bir görüşme süreci geçirmesi gerektiğini söyledi. Bjelica, Petkovic'in listelerindeki tek oyuncu olmadığını ve alternatif seçeneklerinin bulunduğunu dile getirdi.