Türkan Şoray ve Ediz Hun’un başrollerini paylaştığı Çile filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Türkan Şoray Çile filmi nerede çekildi, Türkan Şoray Çile filmi hangi hastanede çekildi, Türkan Şoray Çile filmi kaç yılında çekildi, Türkan Şoray Çile filmi oyuncuları isimleri nedir, Türkan Şoray Çile filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Türkan Şoray, Ediz Hun, Lale Belkıs, Feridun Çölgeçen, Elif Söylemez, Nubar Terziyan, Muazzez Kurdoğlu, Murat Tok, Necip Tekçe, Cemal Gonca ve Tanju Şarman rol alıyor. Filmde, avcılıkla ilgilenen Kenan, bir gün ormana giderken kaza geçirerek ağır yaralanıyor. Bir hastanede hemşire olan Elif, şans eseri Kenan'ı buluyor ve onu hastaneye götürüyor. Kenan hastanede uzun bir süre tedavi görüyor ve bu süre zarfından Elif ile vakit geçiriyor. Birbirinden etkilenen Kenan ve Elif arasında bir süre sonra bir aşk başlıyor. Ancak Kenan'ın kız kardeşi ve eski sevgilisi Kenan ve Elif'i ayırmak için elinden geleni yapıyor. Ediz Hun Türkan Şoray Çile filminin çekildiği hastane yer, çekim yeri neresi, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde cilekbet yer alıyor.

Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Türkan Şoray Çile filmi kaç yılında çekildi?

Türkan Şoray Çile filmi 1972 yılında çekildi. Yönetmen koltuğunda Yücel Çakmaklı’nın oturduğu film 1 Nisan 1972 tarihinde gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Klasik Yeşilçam senaryolarından farklı bir senaryo ile izleyicinin karşısına çıkan filmin senaristi Bülent Oran ve Burhan Bolan’dır. Dermansız bir hastalık yüzünden evini terk eden kocasını bulmak için yollara düşen bir kadının hikayesi ekranlara geliyor. Aşkı için yollara düşen kadının bu arayışı ilahi aşkı arayışa dönüşüyor.

Türkan Şoray Çile filmi nerede çekildi?

Türkan Şoray Çile filmi İstanbul ve Bursa’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kurulurken, Bursa’nın Uludağ ilçesinde de çekimler yapılmıştır. Yapımcısı Mahmut Kış olan filmin müziklerini Metin Bükey hazırladı. Filmde, birbirini çok seven Kenan ve Elif’in büyük aşkı ekranlara geliyor.

Türkan Şoray Çile filmi hangi kanalda oynuyor?

Türkan Şoray Çile filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 30 Mayıs Salı günü saat 17.30 ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Bir taşra hastanesinde hemşirelik yapan bir kızın aşkını konu alan yapım izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Elif Film tarafından dram ve duygusal türleri ile çekilen film 85 dakika cilekbet giriş sürüyor.

Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Türkan Şoray Çile filmi oyuncuları isimleri nedir?

 • Türkan Şoray (Elif)
 • Ediz Hun (Kenan)
 • Lale Belkıs (Reyhan)
 • Feridun Çölgeçen (Nikah Memuru)
 • Elif Söylemez
 • Nubar Terziyan (Doktor)
 • Muazzez Kurdoğlu (Elif)
 • Murat Tok (Hoca)
 • Necip Tekçe
 • Cemal Gonca
 • Tanju Şarman

Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri