Türkan Şoray ve Ekrem Bora’nın başrollerini paylaştığı Çılgınlar filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Türkan Şoray Çılgınlar filmi nerede çekildi, Türkan Şoray Çılgınlar filmi ne zaman çekildi, Türkan Şoray Çılgınlar filmi oyuncuları isimleri nedir, Türkan Şoray Çılgınlar filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Selma ve Cavidan rolleri ile Türkan Şoray, Orhan rolü ile Ekrem Bora, uşak Sami rolü ile Ekrem Gökkaya, Necdet rolü ile Altan Bozkurt ve Murat rolü ile Hikmet Taşdemir var. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Yüksel Gözen, Atilla Ergün, Feridun Çölgeçen, Kayhan Yıldızoğlu, Kenan Karagöz, Cihat Tamer, Zeki Işık ve Erdoğan Seren rol alıyor.

Çılgınlar filminde, Selma hırsızlık yapan bir çetenin üyesidir. Zengin bir iş adamı olan Orhan İnan'ın evini soymak isteyen çete, bunun için bir plan hazırlar. Plana göre Orhan'ın yoldan geçtiği sırada Selma bir saldırıya uğrar. Genç kadına yardım eden Orhan, onu kurtarır ve kendine gelmesi için evine götürür. Selma kendine geldiğinde ise geçmişe dair hiçbir şey hatırlamaz. Bu sayede Orhan'ın Selma'ya aşık olmasını planlayan ekip, böylece istediği servete sahip olabilecektir ancak işler onların planladığı gibi gitmez. Türkan Şoray Çılgınlar filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde thepapelbet yer alıyor.

Türkan Şoray Şenlik Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda Türkan Şoray Şenlik Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda

Türkan Şoray Çılgınlar filmi ne zaman çekildi?

Türkan Şoray Çılgınlar filmi 1974 yılında çekildi. Duygusal, dram ve macera türlerinde çekilen yapım aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda Yeşilçam tutkunları ile buluşmaya devam eden ve 1 saat 34 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Safa Önal oturuyor.

Türkan Şoray Çılgınlar filmi konusu ne?

Türkan Şoray Çılgınlar filminde, Selma, Necdet, Murat ve Cemil dolandırıcılık yapmaktadırlar. Yeni bir vurgun planlarlar. Selma iş adamı Orhan'ı kendine aşık edecek ve parayı bulacaklardır. Planları işler ve Orhan Selma'ya aşık olur ama Selma da Orhan'a aşık olmuştur. Onu kandırdığı için utanır ve yaptıklarını itiraf etmeye karar verir ama Orhan Selma’nın itirafından önce her şeyi öğrenir.

Türkan Şoray Zulüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Türkan Şoray Zulüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Türkan Şoray Çılgınlar filmi nerede çekildi?

Türkan Şoray Çılgınlar filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı bölgelerinde, ilçelerinde, semtlerinde ve mekanları ile köşklerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yeşilçam’ın sevilen filmlerinden olan Çılgınlar filminin yapımcıları Yahya Kılıç ve Deniz Kalkavan’dır. Filmin müziklerini Sezen Cumhur Önal hazırladı.

Türkan Şoray Çılgınlar filmi hangi kanalda oynuyor?

Türkan Şoray Çılgınlar filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 20 Ağustos Pazar günü saat 15.00’te ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Cem Film tarafından çekilen yapım Yıldız Film tarafından seslendirilmiş ve Ören Film tarafından gösterime hazır hale getirilmiştir. Bir suç çetesinin bir iş adamını soyma girişimini anlatan filmde Türkan Şoray’ı Alev Koral, Ekrem Bora’yı Sadettin Erbil seslendirmiştir. Film 94 dakika thepapelbet giriş sürüyor.

Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Türkan Şoray Çılgınlar filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray (Selma / Cavidan)
 • Ekrem Bora (Orhan)
 • Ekrem Gökkaya (Uşak Sami)
 • Altan Bozkurt (Necdet)
 • Hikmet Taşdemir (Murat)
 • Yüksel Gözen (Cemil)
 • Atilla Ergün (Savcı)
 • Feridun Çölgeçen (Semih Altıntaç)
 • Kayhan Yıldızoğlu (Sedat)
 • Kenan Karagöz (Rıza)
 • Cihat Tamer (Doktor)
 • Zeki Işık (Şevket)
 • Erdoğan Seren (Semih)
 • Arap Celal (Muhsin)
 • Günay Güner (Kaçakçı)
 • Süheyl Eğriboz (Kaçakçı)

Türkan Şoray Çile filmi nerede çekildi hangi hastanede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Türkan Şoray Çile filmi nerede çekildi hangi hastanede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri