Mobilya seçimi yaparken dekoratif açıdan tatmin edici sonuçlar veren ürünlere yönelmemiz estetik algımızdan kaynaklıdır. Türkiye’nin en büyük mobilya üreticileri arasında yer alan Minar Mobilya ise bu ürün çeşitliliğini bize sunarak tüm dekorasyon ölçütlerine uyum sağlayabiliyor. Modern tasarım çizgilerinin ve minimalist modellerin ağırlıkta olduğu günümüzde en önemli faktörlerden bir diğeri de ürünün sağlamlığı yani üretim materyali olarak ön plana çıkıyor. Minar Mobilya’nın İzmir’de açtığı yeni mağazası ile bu kaliteyi görme, test etme ve satın alma şansına sahipsiniz.

Tabii ki Türkiye’nin en büyük online mobilya üreticisi olan Minar Mobilya e-ticaret sektöründe ciddi bir ivmelenme yakaladı. Bunu uzun yıllardır aynı sektörde edindiği tecrübeyi müşteri memnuniyeti noktasında bizlere yeniden yansıtmasıyla başardı. Keza Çanakkale Biga’da bulunan merkezi Güremen Orman Ürünleri olarak kereste ve sunta ticaretinde 50 yılı deviren bir öncü konumundadır. Minar Mobilya’nın serüveni ise 2013 yılında mobilya üretimine başlamasıyla başlıyor. Şirket günümüzde 32 bin metrekarelik devasa bir kapalı alan üretim tesisine sahip.

Aynı zamanda yine Biga’da 40 bin metrekare büyüklüğünde bir açık alanla üretimlerini tam otomasyona geçerek sürdürüyor. Teknolojinin insanoğluna katacağı tüm pozitif detayları sektörü dahilinde değerlendirerek aksiyon alan Minar Mobilya İzmir şubesi ile fiziksel mobilya satışında da bir numara olmayı amaçlıyor. Güncel mobilya tasarımlarını en sağlam materyallerle üst düzey bir kalite standardında sunan, gerek kargo ve garanti gerekse müşteri ilişkileri noktasında emin adımlar atan bir vizyona sahip. Evinizde sadece bir yatak ihtiyacı olduğunda 2016 yılından beri üretimine başladıkları yan mobilya ürünlerinden seçim yapabiliyorsunuz.

Yatak, puf, minder gibi ürünleri de kendi bünyesinde üretmeye başlaması hem daha uygun fiyatların tüm ürün gamlarında geçerli olmasını sağlıyor hem de her ihtiyaca yönelik çözüm sunmasına olanak tanıyor. Keza gardırop ya da TV ünitesi fark etmeksizin hepsi için onlarca model seçeneğini online ve fiziksel olarak sizlerle buluşturuyor. Uzun yıllar boyunca e-ticaret kategorisinde yer alan ve online mobilya satışıyla Türkiye başta olmak üzere Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine satış gerçekleştiren Minar Mobilya İzmir şubesi ile showroom ağını genişletiyor.

Küresel ölçekte bir pandemi yaşamış olmamız alışveriş alışkanlıklarımızı ciddi anlamda etkilemiş ve bu sebeple online alışverişe daha fazla yönelmemiz mümkün olmuştur. Minar Mobilya e-ticaret sorumlusu M. Anıl Şahin ise bu durumu farklı bir noktadan ele alarak aynı zamanda fiziksel satışların da ciddi oranda önem arz ettiğine vurgu yapıyor. Türkiye’nin en iyi online mobilya üreticisi konumunda olan Minar Mobilya ayrıca mağazaları aracılığıyla aktif olarak fiziki satışlarını sürdürüyor. Mağazalar için özenle seçilmiş lokasyonlarda hizmet vermeye başlarken sürekli olarak bir yenisini daha hayata geçiriyor.

Şirketin e-ticaret sorumlusu olarak görev alan M. Anıl Şahin bunu Türk halkının alışveriş alışkanlıklarıyla bağdaştırıyor. Çünkü online alışveriş her ne kadar büyük bir kolaylık sağlasa da insanlardaki görerek alma, kontrol etme ve ölçme alışkanlıklarının halen daha sabit olduğunu analiz edebiliyorlar. Müşteri portföyü olarak çok geniş bir kitleye hitap etmesi Minar Mobilya İzmir şubesi için de nokta atışı bir mağaza açılmasına sebep oluyor. Yatak odası takımı ihtiyacınız için onlarca farklı model seçeneği arasından seçim yapabiliyorken aynı zamanda showroomda sergilenen bahçe mobilyalarına da göz atabiliyorsunuz.

Evinize, mutfağınıza, banyonuza ve hatta bahçenize dair tüm ihtiyaçları Minar Mobilya şubeleri aracılığıyla karşılamanız mümkün. E-ticaret sektöründe bunu uzun yıllardır sorun yaşanmayan kargo süreçleriyle, koşulsuz iade garantisiyle, en uygun fiyatlarla ve kaliteli ürünlerle sağlamayı başarıyorlar. Mobilya almayı düşünenlerin bilmesi gereken en önemli kriter ise kalite standardı olarak hem online hem de fiziki mağazalarda herhangi bir farklılık olmamasıdır. Türkiye’nin tüm illerine ücretsiz bir biçimde kargo ile teslimat sağlanırken demonte olarak gönderilen ürünlerin son kullanıcıya uygun montaj dinamiklerine göre tasarlandıklarını söylemek gerek.

Ölçülerini aldığınız bir noktaya yeni bir mobilya almak istediğinizde ürün açıklamalarına bakmanız yeterli olacaktır. Özellikle gardırop gibi büyük hacimli mobilyalarda ölçüler en önemli unsur olarak dikkat çekiyor. Minar Mobilya satış ve pazarlama müdürü Murat Demirhan ise ürün boyutlarının fiziksel mağazalarda daha fazla önemsendiğini savunuyor. Bilhassa fotoğraflarda ürün estetiğinin ön plana çıktığını, tüketicilerin online mobilya alışverişi yaparken ölçüleri es geçebildiğini söylüyor. Oysa bir mobilya alımında en temel kriter kullanacağınız alanın büyüklüğü ve mobilyanın buraya uyumu olmalıdır.

Mobilyanın uyumu içinse mutlak suretle ideal ölçülerde olması gerekmektedir. Mutfağınızın boyutlarına göre mutfak dolabı seçmeniz gerektiği gibi salon dekorasyonunuzda da boyutları önemsemek zorundasınız. Eğer salonunuzda yeni bir ambiyans yaratmak istiyorsanız bunun için modern köşe koltuk takımı tercih edebilir ve bunu modüler orta sehpa ile tamamlayabilirsiniz. Tümü için en işlevsel ve konforlu modelleri Minar Mobilya İzmir mağazasından temin etmeniz mümkün. Ayrıca Türkiye genelinde hızlı bir biçimde büyüyen showroomlarıyla artık tek seçeneğiniz online pazaryerlerinden ve site üzerinden satın almak değil. Aksine alışverişinizi tamamıyla içinize sinecek şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yarım asırlık bir tecrübeyi mobilya sektörüyle buluşturan Minar Mobilya İzmir dahil pek çok ilde de fiziksel mağazalarını açmayı sürdürecek. Yakın gelecek planlarında büyük şehirler ve önemli ilçeler başta olmak üzere Türkiye’ye mobilya alışverişinde bambaşka bir deneyim yaşatmayı hedefliyorlar. İhtiyaca ve müşterilerin beklentilerine yönelik olan şirket vizyonu günden güne gelişmeye devam ediyor. Baza başlık yatak seti almadan önce yatağın konfor standartlarını denemek, baza başlığının yumuşak dokusunu hissetmek ve bazanın kullanışlığını gözlerinizle görmek istiyorsanız mağazalara yönelebilirsiniz. Her ne kadar şimdiye kadar sorunsuz bir kargo deneyimi sunarak hem montaj hem de iade aşamalarında hiçbir destek problemiyle gündeme gelmese de fiziksel mobilya alışverişinin toplumumuzda daha fazla karşılık bulduğu gözlemlenebiliyor.

İzmir’de Minar Mobilya şubesine giderek aynı standartlarda üretilen ve kalitesiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilyalarınızı bizzat seçebilişiniz. Yine teslimat için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek kalmadığı gibi demonte ya da kurulum hizmetiyle bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi dışında hazır mobilya ürünlerinin çok ciddi bir arz talep dengesi oluşturduğu biliniyor. Hazır mutfak dolabı seçimlerinde de tüm iç yapısıyla beraber ürünleri temin edebiliyorsunuz.

Tasarımsal olarak farklı bir bakış açısı yaratmak istiyorsanız en önemli kriter diğer eşyalarla uyum olduğundan banyo dolabı gibi seçimlerde renk ve tasarım çizgilerine özen göstermek zorundasınız. Daha fazla seçeneğin olması en doğru görsel estetiği yakalamanızı kolaylaştıracaktır. İnternette hem pazaryerleri aracılığıyla hem de resmi sitesinden sipariş vererek satın alabileceğiniz mobilyalar aynı zamanda fiziksel olarak mağazalardan da size sunuluyor.

Ücretsiz kargo seçeneği dışında Minar Mobilya’nın en büyük artılarından birisi ise satış sonrası destek hizmetidir. Montaj aşamasında yaşayabileceğiniz sorunlar, eksik parçaların tamamlanması, iade talepleriniz, ürün garantileri, hızlı kargo gibi faktörler tamamıyla Türk kullanıcıların bir numaralı mobilya tercihi olmasını sağlamıştır. Ki oldukça kompakt bir hizmet standardına sahip olması ihracat açısından da hem Avrupa ülkelerine hem de Ortadoğu ülkelerine yönelimi kolaylaştırmıştır. Artık Minar Mobilya mağazaları ile bu eşsiz deneyimi fiziken yaşama zamanı resmen başladı.