Adanın en hızlısı Survivor Elif kaç yaşında? Survivor Elif evli mi, çocuğu var mı, eşi kim?

Survivor adasının en hızlı ismi olan Elif Yıldırım Gören’in yaşı, evli ve çocuğu olup olmadığı hakkındaki sorular cevap buldu.

TV - Magazin 18.05.2020, 20:01 08.09.2021, 12:47
Adanın en hızlısı Survivor Elif kaç yaşında? Survivor Elif evli mi, çocuğu var mı, eşi kim?

Survivor heyecanı TV8 ekranlarında her gün devam ediyor. Ünlüler Takımı’nda yarışan ve adanın en hızlı isimlerinin başında gelen Elif Yıldırım Gören’in yaşı ve özel hayatı araştırılmaya devam ediyor. Survivor Elif kaç yaşında? Survivor Elif evli mi, eşi kim? Survivor Elif’in çocuğu var mı? Sorularına yanıt aranıyor. Geçtiğimiz haftalarda takım arkadaşları ile kısa süreli tartışma yaşayan ve takım arkadaşı olan Aycan Yanaç ile birlikte hareket etmeye başlayan Elif Yıldırım Gören, özellikle takım arkadaşı Mert Öcal’dan şikayet etmiş ve Mert Öcal’ın sadece kendisini düşünerek hareket ettiğini dile getirmişti. Büyük bir gayretle parkurlara çıkan ve önemli başarılar elde eden Elif Yıldırım Gören, genel puan ve performans sıralamasında Aycan Yanaç ile birlikte Ünlüler Takımı’nın en iyi yarışmacıları arasında yer alıyor. Elif Yıldırım Gören hakkında merak edilenler haberimizde cevap buluyor.

SURVİVOR ELİF KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2020’de Ünlüler Takımı’nda yarışan ve 1990 doğumlu olan Elif Yıldırım Gören 30 yaşındadır. Bursa’nın İznik ilçesinde dünyaya gelen ve küçük yaşlarında atletizm sporuna başlayan Elif Yıldırım Gören, 400 metre engelli yarışlarının uzman ismidir ve Türkiye Milli Takımı kadrosunda yer almaktadır.

İç mimar villa tasarımları ve projeleri iç mimar salon tasarımları

SURVİVOR ELİF EVLİ Mİ, EŞİ KİM, ÇOCUĞU VAR MI?

Survivor yarışmacısı Elif Yıldırım Gören evlidir ve eşi Yalım Gören’dir. Elif Yıldırım Gören’in çocuğu yok. Eşi Yalım Gören ENKA Spor Kulübü İdari Menajeridir.

Survivor Cemal Can Canseven kimdir, nereli, boyu, kilosu, burcu ne?

Yorumlar (2)
Sanane 2 yıl önce
İyi☺
Ezgi yörüklü 2 yıl önce
Güzel bayıldım