Ağır Romantik filmi hangi kanalda oynuyor gişe hasılatı nedir kaç kişi izledi başrol oyuncuları kim?

Televizyon ekranlarında yayınlanan Ağır Romantik filminin oynadığı kanal, filmin gişesi ve hasılatı ile oyuncu kadrosu soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 08.07.2021, 20:05 08.07.2021, 20:08
Ağır Romantik filmi hangi kanalda oynuyor gişe hasılatı nedir kaç kişi izledi başrol oyuncuları kim?

TV ekranlarında sinemaseverlerle buluşan Ağır Romantik filminin oynadığı kanal, gişe bilgileri ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ağır Romantik filmi hangi kanalda oynuyor? Ağır Romantik filmi gişe hasılatı nedir, filmi kaç kişi izledi? Ağır Romantik başrol oyuncuları kim? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Yönetmeni ve senaristi Deniz Denizciler, yapımcısı Ruhi Aliyeva olan ve Liatris Yapım tarafından çekilen filmin müziklerini Yıldıray Gürgen hazırladı. Kurgusu Ömer Cebeci’ye ait olan filmin görüntü yönetmeni ise Barış Işık oldu.

Romantik komedi türünde çekilen film 2019 yılında çekildi ve 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girdi. Aslı Egeli karakteri heykeltıraş annenin ve profesör babanın konservatuarda okuyan genç kızıdır. Bir gün Beyoğlu’nda gezerken bir adamın saldırısına uğrar ve çantası çalınır, Aslı’ya Kerem yardımcı olur. Aslı ve Kerem arasındaki tanışıklık aşka ve evlenmeye kadar uzanır. Çekimleri Beyoğlu’nun Tarlabaşı semtinde, Nişantaşı’nda ve İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan farklı ilçelerinde yapılan Ağır Romantik filminin oynadığı kanal, gişesi ve oyuncu kadrosu hakkında merak edilenler yanıt buldu.

bayi toplantısı filmi hangi otelde çekildi ne zaman

AĞIR ROMANTİK FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Ağır Romantik filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 3 Ocak 2021 Pazar günü saat 20.00’de sinemaseverler ile buluşacak.

AĞIR ROMANTİK FİLMİ GİŞE HASILATI NEDİR, KAÇ KİŞİ İZLEDİ?

Ağır Romantik filminin gişe hasılatı 1 milyon 427 bin 793 TL’dir. Ağır Romantik filminin vizyonda kaldığı süre boyunca 84 bin 296 kişi izledi.

AĞIR ROMANTİK FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI KİM?

Ağır Romantik filmi başrol oyuncuları Aslı Egeli rolünde Tuvana Türkay ve Kerem Babayiğit rolünde Onur Tuna’dır. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Sermiyan Midyat, Altan Erkekli, Durul Bazan, Semra Dinçer, Servet Pandur ve Gazanfer Ündüz rol alıyor.

ekşi elmalar filminin yayla sahneleri nerede çekildi ne zaman

Yorumlar (0)