Ağır Romantik filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu konusu ne?

Televizyon ekranlarında yayınlanan Ağır Romantik filmi ne zaman çekildi, oyuncuları kim, hangi kanalda oynuyor, çekildiği yer ve Aslı’nın söylediği şarkı soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 08.07.2021, 20:00 08.07.2021, 20:06
Ağır Romantik filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu konusu ne?

TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Ağır Romantik filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Ağır Romantik filmi kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu kimler var, konusu ne? Ağır Romantik nerede çekildi, Aslı’nın söylediği şarkı, hangi kanalda oynuyor? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Deniz Denizciler’in hem yazıp hem de yönettiği, Aliye Aytemiz’in yardımcı yönetmen, Yaşar Celal Özakoğlu’nun sanat yönetmeni olduğu, kurgusunu Ömer Cebeci’nin yaptığı ve müziklerini Yıldıray Gürgen’in hazırladığı Ağır Romantik filminin yapımcısı Ruhi Aliyeva’dır.

Romantik komedi türü ile ekranlara gelen film, şarkıları, hikayesi ve diyalogları ile çok konuşuldu. Birçok eleştiri de alan film toplamda 1 milyon 427 bin TL hasılat elde etti. Ağır Romantik filmi ne zaman çekildi, oyuncuları kim, çekildiği yer neresi ve şarkı detayları hakkında merak edilen soruların yanıtları haberimizde yer alıyor.

AĞIR ROMANTİK FİLMİ KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Ağır Romantik filmi 2019 ve 2020 yıllarında çekildi. Liatris Yapım tarafından çekilen film 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile buluştu.

bayi toplantısı filmi nerede çekildi kaç yılında

AĞIR ROMANTİK NEREDE ÇEKİLDİ?

Ağır Romantik filmi İstanbul’un Beyoğlu ve Şişli ilçelerinde çekildi. Filmin bir bölümünün çekimi Beyoğlu’nun Tarlabaşı semti Kolera Sokak’ta yapıldı. Filmde yer alan çatışma sahnesi Nişantaşı semtinde bir cadde trafiğe kapatılarak çekildi. Filmin çekimleri için ayrıca Avrupa Yakası’ndaki farklı semtler ve mekanlar da kullanıldı.

AĞIR ROMANTİK KONUSU NE?

Aslı Egeli, heykeltıraş bir anne ile profesör bir babanın konservatuar okuyan kızıdır. Bir gün Beyoğlu’nda gezerken saldırıya uğrar ve çantası çalınır. Korku ve panik içindeyken Kerem imdadına yetişir ve çantasını bulması için ona yardım eder. Aslı ile Kerem arasında aşk ve evlenmeye kadar uzanan romantik bir süreç başlar. Kerem aslında İstanbul’un en büyük hırsızlık çetesinin reisinin oğludur. Kendisini farklı biri gibi tanıtır. Aslı’nın dayısı ise bu çetenin peşinde olan Polis Şefidir.

görümce filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

AĞIR ROMANTİK OYUNCU KADROSU

  • Tuvana Türkay - Aslı Egeli
  • Onur Tuna - Kerem Babayiğit
  • Sermiyan Midyat - Danyal
  • Altan Erkekli - Servet Babayiğit
  • Durul Bazan - Haktan Hakyemez
  • Semra Dinçer - Nermin
  • Servet Pandur - Nejla Egeli
  • Gazanfer Ündüz - Nejat Egeli

Ağır Romantik filminin oyuncuları arasında ayrıca Arif Selçuk, İsmail Nadir Bilgili, Funda Dönmez, Egemen Şimşek, Ersel Şibil, Ali Rıza Tanyeli, Mustafa Dok ve Samet Denizdurduran rol alıyor.

AĞIR ROMANTİK ASLI’NIN SÖYLEDİĞİ ŞARKI

Ağır Romantik filminde Aslı’nın söylediği şarkı Seni Yazdım Kalbime adlı Müslüm Gürses şarkısıdır. Şarkının sözleri Hasan Bağlan’a, müziği ve düzenlemesi ise Burhan Bayar’a aittir. Filmdeki bir diğer şarkı Zor Aşk adlı şarkıdır ve söz müziği Nihat Çolak’a aittir.

AĞIR ROMANTİK HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Ağır Romantik filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 3 Ocak Pazar günü saat 20.00’de izleyiciler ile buluşuyor.

ekşi elmalar filminin yayla sahneleri nerede çekildi ne zaman

Yorumlar (0)