Ailenin Yeni Üyesi sunucusu Reşat Strik nereli, Türkçe biliyor mu, dini nedir, Müslüman mı, eşi kim?

TRT Belgesel Ailenin Yeni Üyesi programı sunucusu Reşat Strik’in hayatı, aslen nereli olduğu, dini, eşi ve Türkçe biliyor mu? Soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 30.01.2021, 18:44 28.04.2021, 21:03
Ailenin Yeni Üyesi sunucusu Reşat Strik nereli, Türkçe biliyor mu, dini nedir, Müslüman mı, eşi kim?

TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Ailenin Yeni Üyesi programını hazırlayıp sunan Reshad Strik hakkındaki detaylar araştırılmaya devam ediyor. Ailenin Yeni Üyesi sunucusu Reşat Strik nereli, Türkçe biliyor mu, dini nedir, Müslüman mı, eşi kim? Sorularının yanıtları merak ediliyor. Aktör, sunucu ve yapımcı olan Reshad Strik ilk olarak 2003 yılında Ejder Topu Futon adlı kısa bir filmde rol almıştır. 2005 yılında Avustralya’da yayınlanan Blue Heelers adlı dizide oynayan, aynı yıl ve 2006 yılında HeadLand adlı yapımda kameralar karşısına geçen Strik, kısa film, reklam filmi ve müzik klipleri ile belgesellerde de yıllar içinde yer almaya devam etmiştir. Aynı zamanda Amerika’da da Don't Look Up adlı Hollywood filminde rol alan, 2015 yılında yayınlanan ve büyük ilgi gören Dig adlı dizide oynayan Strik, ülkemizde yayınlanan Filinta ve Diriliş Ertuğrul adlı dizilerde de rol almıştır. Son olarak TRT Belgesel kanalında yayınlanan Ailenin Yeni Üyesi adlı belgesel programını hazırlayıp sunan Reşat Strik, Afrika’dan Orta Doğu’ya, Asya’dan Avrupa’ya farklı coğrafyalarda çekimler yapmaya devam etmektedir. Dünyaca ünlü Spartakus adlı diziden de başrol teklifi alan ancak çok fazla çıplaklık olduğundan bu teklifi reddeden Reshad Strik’in yaşamına dair merak edilenlerin yanıtları ortaya çıktı.

Ailenin Yeni Üyesi sunucusu Reşat Strik nereli?

Ailenin Yeni Üyesi programı sunucusu Reşat Strik Avustralyalıdır. Babası Boşnak, annesi Avustralyalı olan Reshad Strik 22 Haziran 1981 tarihinde Avustralya’da dünyaya gelmiştir. Avustralya Tiyatro ve Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimleri alan ve yıllar içinde Avustralya, Amerika, Bosna Hersek ve Türkiye’de birçok yapımda rol alan Reshad Strik, yaşamını İstanbul’da sürdürüyor.

Ailenin Yeni Üyesi Reşat Strik

Ailenin Yeni Üyesi Reshad Strik Türkçe biliyor mu?

TRT Belgesel kanalında yayınlanan Ailenin Yeni Üyesi programı sunucusu Reshad Strik Türkçe biliyor. 2014 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşınan oyuncu, 1 yıl boyunca Türkçe dersleri almış ve ardından Diriliş Ertuğrul ile Filinta dizilerinde oynamıştır. Oyuncu ve sunucu Reşat Strik, Türkçe dil bilgisini geliştirmeye devam etmektedir.

şehirden uzakta kıvanç kasabalı nereli, evli mi

Ailenin Yeni Üyesi Reshad Strik dini nedir, Müslüman mı?

Ailenin Yeni Üyesi sunucusu Reshad Strik’in dini İslam’dır ve oyuncu Reşat Strik Müslümandır. Müslüman Boşnak baba ve Avustralyalı Katolik bir annenin dördüncü çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Annesi İslam dinini öğrenmiş ve Müslüman olmuştur.

Ailenin Yeni Üyesi Reşat Strik

Ailenin Yeni Üyesi Reshad Strik eşi kim?

TRT Belgesel kanalında yayınlanan Ailenin Yeni Üyesi programı sunucusu Reshad Strik’in eşi Sabina Pitic’dir. Sabina Pitic 1985 Saraybosna doğumludur. Çiftin 2 çocukları var.

ailenin yeni üyesi reşat strik hangi dili konuşuyor

Yorumlar (2)
iclL celebi 3 ay önce
çok seviyorum sizi kardeşim.eşinizle çoook uzun mutlu sağlıklı yaşayın.sunduğunuz belgesel ile ayrı bir renk katıyorsunuz yaşamıma.
Veli 1 ay önce
Müthiş bir insan