Arka Sokaklar son bölüm ne zaman,  Arka Sokaklar hangi gün, hangi kanalda oynuyor?

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm yayın günü belli oldu. Arka Sokaklar ne zaman, hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 20.03.2020, 16:58
Arka Sokaklar son bölüm ne zaman,  Arka Sokaklar hangi gün, hangi kanalda oynuyor?

Arka Sokaklar dizisi 547. Bölüm ile ekranlara gelecek. Televizyon ekranlarının uzun soluklu dizisinin yeni bölüm yayın günü belli oldu. Arka Sokaklar ne zaman başlıyor? Arka Sokaklar hangi gün oynuyor? Arka Sokaklar hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor? Soruları yanıt buldu. Oyuncuları arasında Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu ve Merve Oflaz olan dizinin 547. Bölümüne dair detaylar haberimizde yer alıyor.

ARKA SOKAKLAR NE ZAMAN, HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm 20 Mart 2020 Cuma günü yayınlanacak. Arka Sokaklar’ın son bölümünde Kadri oğlunun intikamı için yanıp tutuşacak. Eski karısından oğlunu öldüren polisi bulmasını isteyecek. Nadya ise Engin’e kendisini savunmak için Alper’in kandırdığını söyleyecek. Nadya’ya bozuk olan Engin, Nadya’nın yalan söylemesini kabullenmeyecek. Bu arada Engin’e bir de suikast girişiminde bulunulacak.

ARKA SOKAKLAR HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Arka Sokaklar dizisi son bölüm Kanal D kanalında, saat 20.00’de başlayacak. Dizinin yeni bölümünde Nadya ile Karl karşı karşıya gelecek. Diğer taraftan Selin ve Mesut evdeyken Selin’e Beyza’dan mesaj gelecek. Mesaj üzerine harekete geçen Selin’i neler beklediği yeni bölümde ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)