Aşk Bir Rüya 104. Bölüm özeti fragmanı (3 Haziran) Vasu dönüyor! Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı

Kanal 7’nin çok izlenen yapımlarından Aşk Bir Rüya son bölüm fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya 3 Haziran 2020 Çarşamba fragmanı ve özeti yayına girdi.

TV - Magazin 02.06.2020, 22:25 02.06.2020, 22:38

Dizi severlerin en çok rağbet gösterdiği yabancı dizi türlerinden biri de Hint dizileridir. Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hint dizileri televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Bu dizilerden biri de, çok sevilen ve izlenen, orijinal adı Thapki Pyaar Ki olan Aşk Bir Rüya dizisidir. Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 104. Bölüm özeti fragmanı dizi severlerin beğenisine sunuldu. Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşılan fragmanda Vasu’nun kocasının isteği üzerine ve ailesinin huzurunu yeniden sağlamak için eve döndüğü görülüyor. Evdeki davetsiz misafirleri ve özellikle Koşi’yi bir an önce hayatlarından çıkarmak isteyen Vasu, Koşi ile bir pazarlığa oturacak. Aşk Bir Rüya son bölüm fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya 3 Haziran fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Vasu’nun eve döneceği ve ortalığın daha karışacağı yeni bölüme dair detaylar ortaya çıktı.

AŞK BİR RÜYA 104. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ – AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 104. Bölüm özeti fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Koşi’nin kim olduğu ailede büyük bir merak uyandıracak ancak konaktaki hiç kimse Koşi’nin sırrını çözemeyecek. Balu ise Koşi ile aralarında yaşananları kimsenin öğrenmesini istemeyecek. Vasu yeni bölümde ailesini koruma altına almak için geri dönecek.

AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ – AŞK BİR RÜYA 3 HAZİRAN FRAGMANI ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi 3 Haziran 2020 Çarşamba fragmanı ve özeti olan Aşk Bir Rüya son bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde evdeki problemleri çözmek için tören yapmak isteyen Vasu, Koşi’nin engeli ile karşılaşacak. Koşi ayrıca Thapki’nin kekemeliği ile dalga geçince büyük tepki görecek. Koşi’nin Vasu ve Thapki’ye hakaret etmesine kayıtsız kalamayan Bihan ise Koşi’yi tehdir edecek. Vasu’nun ise problemlerin kökten çözümü için Koşi’ye bir teklifi olacak.

Yorumlar (0)