Aşk Bir Rüya 112. Bölüm özeti fragmanı izle (11 Haziran) Kanal 7 Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya 11 Haziran özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı.

TV - Magazin 10.06.2020, 22:43

Kanal ekranlarında geçtiğimiz aylarda yayına başlayan ve kısa sürede büyük ilgi gören Aşk Bir Rüya dizisi büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Aşk Bir Rüya 112. Bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Thapki ile Koşi karşı karşıya gelecek. Koşi, çok fazla gözyaşı döküleceğini ve Thapki’ye Bihan ile asla bir araya gelemeyeceğini söyleyerek tehdit edecek. Thapki ise kimsenin Bihan ile arasına giremeyeceğini söyleyecek. Daha sonra Thapki, Koşi ile Bihan bir aradayken koşarak odaya girip Koşi’ye müdahale edecek. Bir başka sahnede ise Şada ile Koşi’nin kavga ettiği ve Şada’nın yaralandığı görülüyor. Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya 11 Haziran özeti fragmanı Kanal 7’nin sayfalarından paylaşıma sunuldu.

AŞK BİR RÜYA 112. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI

Aşk Bir Rüya dizisinin 112. Bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmana yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde çekişme sürecek. Bihan yine her şeyden habersiz kalacak ve Thapki yine kendisini ifade edemeyecek.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – AŞK BİR RÜYA 11 HAZİRAN ÖZETİ FRAGMANI

Aşk Bir Rüya dizisinin 11 Haziran özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı dizi severlerin beğenisine sunuldu. Dizinin yeni bölümünde Şada ağır yaralanacak. Hayatta kalıp kalmadığı ise 112. Bölümde ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)