Aşk Bir Rüya 116. Bölüm özeti fragmanı izle Kanal 7 (15 Haziran) Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 15 Haziran 2020 Pazartesi özeti fragmanı yayınlandı.

TV - Magazin 14.06.2020, 22:32

Kanal 7 televizyon kanalında her akşam yayınını sürdüren Aşk Bir Rüya 116. Bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı dizi severler için paylaşıma sunuldu. Dizinin yeni bölüm tanıtımına yansıyan görüntülerde Thapki’nin eski evine gittiğini söyleyen Bihan, onun annesi ve babasını gördüğünü, bu durumda ona artık Vani demeye gerek olmadığını, bundan sonra Thapki diyebileceklerini, bu hareketle Thapki’nin gerçek kimliğinin ortaya çıktığını söylüyor. Thapki ise Bihan’ın yanına giderek kendisini kandırmayı bırakması gerektiğini, eve o bölgedeki evleri alıp otel yapmak için gittiğini, kendisinin Thapki olmadığını dile getiriyor. Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 15 Haziran 2020 Pazartesi özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Dizinin yeni bölümünde Thapki ile Bihan’ın çekişmeleri bölüme damga vuracak.

AŞK BİR RÜYA 116. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI

Kanal 7’nin büyük ilgiyle izlenen Hindistan yapımı Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 116. Bölüm özeti fragmanı yayına girdi. Dizinin yeni bölümünde Thapki, konaktakilere çok kızacak. Kimseye kendisini yargılama hakkını vermediğini söyleyen Thapki, hiç kimsenin kendisini eleştirmesini kabullenmediğini söyleyecek. Thapki olmadığını tekrar yineleyip, Bihan’ın da artık bu gerçeği kabullenmesi gerektiğini kaydedecek.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – AŞK BİR RÜYA 15 HAZİRAN ÖZETİ FRAGMANI

Aşk Bir Rüya dizisi 15 Haziran Pazartesi özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Dizinin son bölümünde Bihan’a tüm öfkesini kusacak olan Thapki, evde misafir olarak kalan birine saygısızlık yapılamayacağını, saygı duyulması gerektiğini söyleyecek. Thapki’nin ardından diziye Dhruv'da yeni bölümde dönüyor.

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak 06:51
Güneş 08:17
Öğle 13:28
İkindi 16:07
Akşam 18:30
Yatsı 19:50