Aşk Bir Rüya 139. bölüm özeti fragmanı izle (8 Temmuz) Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı Kanal 7

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 8 Temmuz Çarşamba özeti fragmanı (139. Bölüm tanıtımı) Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 07.07.2020, 22:31

Aşk Bir Rüya 139. Bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma açıldı ve izleyicilerin beğenisine sunuldu. Aşk Bir Rüya dizisinin 139. Bölümünde Bihan ile Kabir arasında büyük bir iddia yarışı başlayacak. Bihan kaybetmesi durumunda evlerini vereceğini söyleyecek. Kriket maçında Thapki’nin Bihan’a attığı topa Bihan sopasıyla vuracak ancak Kabir top yere düşmeden yakalayacak. Bunun üzerine Pandey ailesi büyük üzüntüye boğulacak. Kabir büyük sevinç yaşarken Thapki de üzüntüden ağlayacak. Bihan ise olduğu yere düşüp yığılacak. Bihan’a ne olduğu sorusu 139. Bölümde yanıt bulacak. Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 8 Temmuz Çarşamba özeti fragmanı yayına girdi. Sevilen Hindistan yapımı dizi saat 21.00’de ekranlarda olacak.

AŞK BİR RÜYA 139. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI

Aşk Bir Rüya dizisi 139. Bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı yayınlandı. Orijinal adı Thapki Pyaar Ki olan ve Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan dizinin son bölümünde büyük bir kriket müsabakası yapılmış ve Kabir ile Bihan bu yarışlarda karşı karşıya gelmişti.

AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – AŞK BİR RÜYA 8 TEMMUZ ÖZETİ FRAGMANI

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 8 Temmuz özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Dram ve romantik türleri ile ekrana gelen ve 2015 yılında ilk olarak Hindistan’da yayınlanan dizi büyük izlenme rekorları kırmış ve pek çok televizyon ödülü kazanmıştı. Ülkemizde de kısa sürede çok sevilen Hint yapımı her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:54
Güneş 08:20
Öğle 13:26
İkindi 16:01
Akşam 18:23
Yatsı 19:44