Aşk Bir Rüya 22 Mayıs özeti fragmanı (92. Bölüm) Bihan zor durumda! Aşk Bir Rüya son bölüm özeti geldi

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti olan Aşk Bir Rüya 92. Bölüm fragmanı özeti (22 Mayıs 2020 Cuma) Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 21.05.2020, 23:29
Aşk Bir Rüya 22 Mayıs özeti fragmanı (92. Bölüm) Bihan zor durumda! Aşk Bir Rüya son bölüm özeti geldi

Kanal 7 televizyon ekranlarında her gün yayınlanan Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti olan Aşk Bir Rüya 22 Mayıs özeti fragmanı sosyal medya hesapları tarafından paylaşıma sunuldu ve dizi severler ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Dhruv Thapki’ye nihayet duygularını tamamen açacak ancak duymak istediklerini duyamayacak ve öfkesinden dolayı Bihan’a tuzak hazırlayacak. Bihan’a iftira atılması üzerine kurulacak tuzağın başarılı olup olmayacağı 22 Mayıs bölümünde ortaya çıkacak. Aşk Bir Rüya 92. Bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı. Dizinin ateşi giderek artarken, yayınlanacak bölümde Dhruv’un sinsi planları yeni bir aşamaya geçiyor. Bihan’ı zor durumda bırakacak gelişme son bölümde izleyicinin karşısında olacak. Aşk Bir Rüya dizisi tanıtımı ve yayın detayları ortaya çıktı.

AŞK BİR RÜYA 22 MAYIS ÖZETİ FRAGMANI – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti olan Aşk Bir Rüya 22 Mayıs Cuma özeti fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Dhruv, Thapki’ye onu sevdiğini söyleyecek. Thapki ise bu sözleri kabullenemeyecek. Dhruv, herkesin kendisine karşı yanlış yaptığını, yaşamına giren tek doğru insanın ise Thapki olduğu söyleyecek. Thapki’den beklediği cevabı işitmeyen Dhruv başka bir plana geçecek.

AŞK BİR RÜYA 92. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ YAYINDA

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti olan Aşk Bir Rüya 92. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Dhruv’dan Bihan’a iftira kumpası gelecek. Bir hemşire ile anlaşan Dhruv, Thapki’nin annesi için gelen hemşireyi Bihan’la aynı odaya sokacak. Hemşire ise kapıyı kapatıp çığlık atacak ve Bihan tarafından tacize uğradığını iddia edecek. Thapki’nin bu duruma inanıp inanmayacağı yeni bölümde belli olacak.

Yeni başlayan diziler 2020

Yorumlar (0)