Aşk Bir Rüya 81. Bölüm fragmanı ve özeti (10 Mayıs 2020 Pazar) Thapki’nin planı! Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 10 Mayıs Pazar fragmanı ve özeti (81. Bölüm) Kanal 7’nin sosyal medyasından paylaşıldı.

TV - Magazin 09.05.2020, 23:11

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 81. Bölüm fragmanı ve özeti Kanal 7’nin sosyal medya mecraları tarafından paylaşıma sunuldu. Dizinin son bölümünde Thapki, Balu’nun yeniden eski haline dönmesi için bir plan hazırlayacak. Balu, gelininin elbisesinin yanmaya başladığını görünce tepki verecek mi? Sorusu yeni bölümde yanıt bulacak. Aşkın tüm sorunlarına çözeceğine inanan Thapki’nin maceraları Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 10 Mayıs 2020 Pazar fragmanı ve özeti dizi severlerin beğenisine açıldı. Yürekleri ısıtan aşk öyküsünün oyuncu kadrosunda Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna isimleri var. Sevilen Hint dizisinin yeni bölümünde izleyici sevindirecek gelişmeler yaşanacak.

AŞK BİR RÜYA 81. BÖLÜM FRAGMANI – AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 81. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Bihan’ın masumiyeti ortaya çıkacak ve her şey eski haline dönecek. Bihan, babasını iyileştirmek için elinden geleni yapacak. Büyükanne ise Thapki ve Bihan’ın birbirlerine duygularını açmakta zorlandıklarını fark ederek ev halkını toplayacak ve onlara yardım edilmesi gerektiğini söyleyecek.

AŞK BİR RÜYA 10 MAYIS 2020 PAZAR FRAGMANI VE ÖZETİ YAYINDA

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 10 Mayıs 2020 Pazar fragmanı ve özeti yayına girdi. Sevilen dizinin son bölümünde Balu’nun yeniden tepki vermesini isteyen Thapki’nin aklına bir fikir gelecek. Bahçede yapılan kutlamada ateşin yanına yaklaşan Thapki’nin elbisesi tutuşacak. Balu’nun bu duruma tepki verip vermeyeceği son bölümde ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)