Aşk Bir Rüya 84. Bölüm fragmanı ve özeti (13 Mayıs 2020 Çarşamba) Oyun bitiyor! Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 13 Mayıs Çarşamba fragmanı ve özeti (84. Bölüm) Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 12.05.2020, 23:01

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 84. Bölüm fragmanı ve özeti Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşıma sunuldu ve dizi severler ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Bihan’ın Şina ile nişanlanmasına dayanamayan Thapki sonunda duygularını itiraf edecek. İstediği cevabı alan Bihan ise Thapki’ye her şeyin bir oyun olduğunu söyleyecek. Mutlu olmaları için artık bir engel kalmayan Bihan ve Thapki’nin ne olacağı sorusu yeni bölümde yanıt bulacak. Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 13 Mayıs 2020 Çarşamba fragmanı ve özeti yayına girdi. Kekeme bir kız olan Thapki’nin maceraları Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan yeni bölümleri devam ediyor. Aşk Bir Rüya dizisinin fragman ve özeti ile yayın detayları ortaya çıktı.

AŞK BİR RÜYA 84. BÖLÜM FRAGMANI (YENİ BÖLÜM)

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 84. Bölüm fragmanı ve özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Dizinin son bölümünde Bihan bir kandil alacak ve Thapki’ye kandildeki ateş sönene kadar duygularını açmazsa Şina ile nişanlanacağını söyleyecek. Nişan töreninde Bihan ve Şina’yı yan yana görünce soluğu Balu’nun yanında alan Thapki, Balu’dan yardım isteyecek ve onun anlattıkları ile kalbinin sesini dinlemeye karar vererek Bihan’ın yaktığı kandili de alıp onun yanına gidecek.

AŞK BİR RÜYA 13 MAYIS 2020 ÇARŞAMBA FRAGMANI VE ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı olan Aşk Bir Rüya 13 Mayıs 2020 Çarşamba fragmanı ve özeti izleyiciler ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Bihan’ı Şina ile görmeye dayanamadığını söyleyen Thapki aşkını ilan edecek. Duydukları karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Bihan ise her şeyin bir oyun olduğunu itiraf edecek. Bihan ve Thapki’nin mutluluğu yakalayıp yakalamayacağı 84. Bölümde ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)