Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı izle (107. Bölüm) Thapki üzgün! Aşk Bir Rüya 6 Haziran özeti fragmanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen yapımı Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya 107. Bölüm fragmanı özeti dizi severlerle buluştu.

TV - Magazin 05.06.2020, 22:36

Türkiye’de yayınlanan Hint dizileri arasında en çok izlenen yapımlardan olan Thapki Pyaar Ki dizisi yeni bölümleri ile yayınını sürdürüyor. Televizyonlarda yayınlandığı adıyla Aşk Bir Rüya dizisi 6 Haziran özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Dizinin yeni bölümü yine merakla bekleniyor. Koşi’nin gerçek planının ortaya çıkıp çıkmayacağı, Bihan’ın bütün olanların ardından ne karar vereceği, Thapki’nin mutsuzluğunun bitip bitmeyeceği 6 Haziran Cumartesi bölümünde belli olacak. Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya 107. Bölüm fragmanı özeti yayına girdi.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – AŞK BİR RÜYA 6 HAZİRAN ÖZETİ FRAGMANI

Geçtiğimiz aylarda ilk bölümü ile Kanal 7 ekranlarında başlayan ve kesintisiz olarak yayınını sürdüren Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 6 Haziran özeti ve fragmanı yayınlandı. Hindistan yapımı dizisi dram ve romantik türleri ile ekranlarda kalmaya devam ediyor.

AŞK BİR RÜYA 107. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Önemli bir kitle tarafından takip edilen Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya 107. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Pandey ailesinin gelini olan Thapki’nin ve ailesinin aslında başkaları olduğunu öğrenen Bihan’ın maceraları her gün akşam saatlerinde izleyici ile buluşuyor.

Yorumlar (0)