Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı izle (3 Temmuz Cuma) Aşk Bir Rüya 134. Bölüm fragmanı özeti oku

Kanal 7’nin Hint yapımı Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 3 Temmuz fragmanı özeti (134. Bölüm fragmanı tanıtımı) yayınlandı.

TV - Magazin 02.07.2020, 22:32

Kanal 7’nin sevilen Hint yapımları günlük olarak yayınlanmaya devam ediyor. Her akşam saat 21.00’de seyircilerle buluşan Hindistan yapımlarından olan Aşk Bir Rüya dizisi 3 Temmuz bölümü ile ekranlarda olacak. Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 134. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın bir önceki bölümünde Aditi için büyük bir parti düzenlenmiş, Thapki gerçek kimliği ile bu partide yer alamadığından dolayı çok üzülmüştü. Partinin sürprizi ise gerçek kimliğini herkese açıklamak olmuştu. Artık Vani Oberoy tarihe karıştı ve Thapki geri döndü. Ancak Thapki Pandey olarak değil. Kabir’in eşi olarak. Kabir, Thapki ile Bihan’ın boşanma kağıtlarını ortaya çıkarıp yeni bir şok yaşatacak. Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 3 Temmuz fragmanı özeti yayına girdi.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – AŞK BİR RÜYA 3 TEMMUZ FRAGMANI ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 3 Temmuz fragmanı özeti ekranlara geldi. Büyük bir ilgiyle takip edilen Hint yapımlarından olan ve orijinal adı Thapki Pyaar Ki olan dizide herkesin hor gördüğü kekeme bir kız olan Thapki’nin kendisini nasıl geliştirdiği ve ona kötülük edenlerden nasıl intikam aldığı konusu işleniyor.

AŞK BİR RÜYA 134. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ İZLE – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 134. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. 2015 yapımı dizi kendi ülkesinde ilk yayınlandığı zamanlarda izlenme rekorları kırmış ve televizyon ödüllerini toplamıştı. Dram ve romantik türleri ile yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat isimleri yer alıyor.

Yorumlar (0)