Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı izle (10 Temmuz Cuma) Aşk Bir Rüya 141. Bölüm fragmanı özeti

Aşk Bir Rüya son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 10 Temmuz fragmanı özeti (141. Bölüm fragmanı) Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 09.07.2020, 22:30

Kanal 7’nin günlük yayınlanan Hint dizilerinde heyecan tırmanıyor. Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 141. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Pandey ailesi, Thapki ve Kabir yeni bölümde uçurtma uçuracak. Üzerinde Thapki’nin resminin olduğu uçurtmayı yere düşürmemeye çalışan Bihan, Thapki’nin sevgisini kazanacak. Kabir ise Bihan’ın işlerini zorlaştırmak için yine devrede olacak. Sankar, Thapki ile ilgili yeni planlarını uygulamaya başlayacak. Bihan ise Thapki’ye daha yakın olmak ve eski günlerine dönmek için çabalayacak. Aşk Bir Rüya son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 10 Temmuz fragmanı özeti dizi severlerle buluştu. Kanal 7’nin sevilen Hindistan yapımı dizisi saat 21.00’de ekranlarda yerini alacak.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – AŞK BİR RÜYA 10 TEMMUZ CUMA FRAGMANI ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi 10 Temmuz Cuma fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve kendi ülkesinde yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran dizinin son bölümünde Thapki’nin kararsızlığı sürerken, Kabir ise Bihan’la ilgili planlarını uygulamaya devam edecek.

AŞK BİR RÜYA 141. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI OKU

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 141. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Sevilen dizide heyecan kaldığı yerden devam edecek. Sankar’ın Thapki’ye karşı hazırladığı tuzaklar, Bihan’ın Thapki’ye olan aşkı ve Thapki’nin Bihan’ı sevmesinin yeni sahneleri 141. Bölümde yer alacak.

Yorumlar (0)