Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı izle 6 Ağustos Perşembe Kanal 7 Aşk Bir Rüya 167. Bölüm fragmanı

Aşk Bir Rüya son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 167. Bölüm özeti fragmanı (6 Ağustos özeti) Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 05.08.2020, 22:31

Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 167. Bölüm fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine Kanal 7 tarafından sunuldu. Dizinin yeni bölümünde Koşi’nin Thapki’ye yaptığı kötülükler ekranda olacak. Düğünü iptal eden Koşi, Thapki’ye daha bunun başlangıç olduğunu, ona daha büyük kötülükler yapacağını söyleyecek. Thapki kılığında olan Vani ise Thapki gibi davranmaya devam edecek. Pandey ailesi ise bu davranışlara karşı şaşkınlık yaşayacak. Kanal 7 Hint dizileri yeni bölümleri her gün ekranlardaki yerini almaya devam ediyor. Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 6 Ağustos özeti fragmanı yayına girdi. Büyük bir hayran kitlesi tarafından ilgiyle takip edilen dizinin 167. Bölümünde yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek önemli gelişmeler yaşanacak.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – AŞK BİR RÜYA 167. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 167. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Hindistan’da ilk yayınlandığı dönemde televizyon ödüllerini bir bir toplayan, izlenme rekorları kıran ve orijinal adı Thapki Pyaar Ki olan yapımda aşkın tüm sorunları çözeceğine inanan Thapki’nin maceraları ekrana taşınıyor.

AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – AŞK BİR RÜYA 6 AĞUSTOS ÖZETİ FRAGMANI

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 6 Ağustos özeti fragmanı yayına girdi. Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya oyuncularını kadrosunda barındıran Hint yapımı dram ve romantik türleri ile ekrana geliyor.

Yorumlar (0)