Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı izle 7 Ağustos Cuma Aşk Bir Rüya 168. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Aşk Bir Rüya son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 7 Ağustos fragmanı özeti (168. Bölüm özeti) dizi severlerle buluştu.

TV - Magazin 06.08.2020, 22:25

Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 168. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı ve dizi severlerin ilgisine sunuldu. Aşk Bir Rüya’nın 168. Bölümünde Tina evi terk etmeye hazırlanırken Koşi onları durduracak ve bir teklifte bulunacak. Tina’nın gitmesine izin vermeyeceğini, oğlunun kızı olan Tina’ya canını verebileceğini ancak tek başına evden ayrılmasına müsaade etmeyeceğini söyleyecek. Kendisinin Thapki olmadığını, onu 15 sene yalnız bırakmayacağını söyleyecek olan Koşi, kendisinin de Tina ile birlikte gideceğini söyleyecek. Tina’nın kenar mahalleye gideceğini söyleyen Koşi, Tina’nın sarayda yetiştiğini, oralarda tek başına yapamayacağını dile getirecek. Olan olaylarda kendisinin de hatası olabileceğini söyleyen Koşi, bu yüzden Tina’nın yanında gideceğini söyleyecek. Koşi’nin Tina ile ilgili planları ise önümüzdeki günlerde daha da netlik kazanacak. Aşk Bir Rüya son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 7 Ağustos Cuma fragmanı özeti yayına girdi. Kanal 7’nin büyük heyecanla izlenen dizisinde her gün yeni bölümler saat 21.00’de yayınlanıyor.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – AŞK BİR RÜYA 168. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ OKU

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 168. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Kendi ülkesinde ilk yayınlandığı yıllarda önemli izlenme rakamlarına erişen ve birçok televizyon ödülünü kazanan, orijinal adı Thapki Pyaar Ki olan dizinin oyuncuları da Hindistan’da çok ünlü. Aşk Bir Rüya dizisinde kekeme bir kız olan Thapki’nin kalpleri ısıtan hikayesi ekranlara taşınıyor.

AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – AŞK BİR RÜYA 7 AĞUSTOS FRAGMANI ÖZETİ OKU

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 7 Ağustos fragmanı özeti dizi severlerle buluştu. 2015 yılında yayına başlayan ve dram – romantik türleri ile ekranlara gelen Hint yapımının oyuncuları arasında Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat isimleri yer alıyor.

Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 06:33
Güneş 08:00
Öğle 13:04
İkindi 15:37
Akşam 17:59
Yatsı 19:20