Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı izle (9 Temmuz Perşembe) Aşk Bir Rüya 140. Bölüm fragmanı özeti

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 9 Temmuz fragmanı özeti (140. Bölüm tanıtımı) Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 08.07.2020, 22:32

Kanal 7 Hint dizileri yeni bölümleri kaldığı yerden aynı heyecanla sürüyor. Aşk Bir Rüya yeni bölüm özeti tanıtımı olan Aşk Bir Rüya 140. Bölüm fragmanı özeti dizi severlerle buluştu. Dizinin yeni bölümünde Thapki ölümle burun buruna gelecek. Thapki, kendisine kurulan tuzaktan kurtulacak mı? Sorusu yeni bölümde yanıt bulacak. Diğer taraftan Kabir’in hikayesi yeni bölümde ekranlarda olacak. Kabir’in neden Bihan’a düşman olduğu ve ona kötülük yaptığının öyküsü 140. Bölümde daha da ayrıntılı şekilde ortaya konulacak. Aşk Bir Rüya son bölüm özeti fragmanı olan Aşk Bir Rüya 9 Temmuz fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – AŞK BİR RÜYA 9 TEMMUZ FRAGMANI ÖZETİ

Aşk Bir Rüya dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı ve fragmanı olan Aşk Bir Rüya 9 Temmuz Perşembe fragmanı özeti izleyicilerle buluştu. 2015 Hindistan yapımı dizinin merakla beklenen yeni bölümünde Kabir’in geçmiş anıları ve Bihan’a olan düşmanlığı ekranlara gelecek. Orijinal adı Thapki Pyaar Ki olan dizi Kanal 7 ekranlarında Perşembe akşamı saat 21.00’de başlayacak.

AŞK BİR RÜYA 140. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ – AŞK BİR RÜYA SON BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI OKU

Aşk Bir Rüya dizisi 140. Bölüm fragmanı özeti olan Aşk Bir Rüya son bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Kendi ülkesinde yayınlandığı süreçte ödülleri toplayan ve izlenme rekorları kıran dizi geçtiğimiz aylarda ilk bölümü ile yayına başlamış ve kısa sürede çok sevilen bir yapıma dönüşmüştü. Aşk Bir Rüya dizisinde heyecan kaldığı yerden devam edecek.

Yorumlar (0)