Aşk Yakar Hint dizisi oyuncuları konusu Aşk Yakar Hint dizisi ne zaman çekildi kaç bölüm sürdü?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint Aşk Yakar dizisi oyuncu kadrosu isimleri, hikayesi, kaç yılında çekildi ve kaç bölüm sürdü soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 27.05.2022, 00:09
Aşk Yakar Hint dizisi oyuncuları konusu Aşk Yakar Hint dizisi ne zaman çekildi kaç bölüm sürdü?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint yapımlarından olan Aşk Yakar dizisinin yapım ve çekim detayları araştırılıyor. Aşk Yakar Hint dizisi oyuncuları isimleri, Aşk Yakar Hint dizisi konusu, Aşk Yakar Hint dizisi ne zaman çekildi ve Aşk Yakar Hint dizisi kaç bölüm sürdü sorularının cevapları merak ediliyor. Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan bir Hint yapımı olan Aşk Yakar dizisi Kanal 7 ekranlarında büyük bir hayran kitlesi tarafından rubibahis ilgiliyle takip edilmeye devam ediyor.

Aşk Yakar Hint dizisi ne zaman çekildi?

Aşk Yakar Hint dizisi 2016 ile 2018 yılları arasında çekildi. Dizinin ilk bölümü 19 Eylül 2016 tarihinde Hindistan’da izleyicilerle buluştu. Final bölümü ise 1 Eylül 2018 tarihinde yayınlandı. Ülkemizde ise Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Romantik ve Dram türleri ile ekranlara gelen filmin yönetmen koltuğunda Ketaki Walawalkar oturuyor.

Aşk Yakar Hint dizisi kaç bölüm sürdü?

Aşk Yakar Hint dizisi Hindistan’da yayınlandığı dönemde 505 bölüm sürdü. Her bölüm 22 dakika sürdü. Ülkemizde ise 4 bölüm birleştirilerek yayınlanıyor. Bu hesapla dizinin 126 bölüm süreceği öngörülüyor.

Aşk Yakar Hint dizisi konusu nedir?

Aşk Yakar Hint dizisinde Mehek ile Shaurya’nın sürprizlerle dolu aşkı ekranlara geliyor. Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli olan Mehek var, diğer tarafta ise yakışıklı Shaurya var. İkilinin büyük aşkında gurur ve iyilikle örülü bir hikaye ekranlara yansıyor.

Aşk Yakar Hint dizisi oyuncuları isimleri

  • Samiksha Jaiswai - Mehek
  • Karan Vohra - Shaurya
  • Vijay Meenu - Mansi Sharma
  • Radha Bhat - Shwetlana Agarwal
  • Babla Kochar - Ravi Sharma
  • Aaina Singh - Swati Singh Mann
  • Sonam Srivastava - Sarita Singh Mann
Yorumlar (0)