Aslan Bacanak filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi oyuncu kadrosu Aslan Bacanak kaç yılında çekildi?

Yeşilçam’ın eğlenceli filmlerinden olan Aslan Bacanak filminin çekildiği yer, çekim yerleri ve semti ile oyuncuları ve ne zaman çekildiği soruları cevap buldu.

TV - Magazin 08.08.2021, 00:00 08.08.2021, 00:05
Aslan Bacanak filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi oyuncu kadrosu Aslan Bacanak kaç yılında çekildi?

Yeşilçam’ın en eğlenceli filmleri arasında yer alan Aslan Bacanak filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Zeki Alasya ile Metin Akpınar’ın birlikte rol aldığı filmlerden biri olan Aslan Bacanak filminin çekildiği yer, çekim yerleri, oyuncuları ve hangi yıl çekildi ile konusu araştırılıyor. Aslan Bacanak filmi nerede çekildi, hangi semtte çekildi? Aslan Bacanak filmi oyuncu kadrosu, Aslan Bacanak filmi kaç yılında çekildi? Soruları cevaplandı. Zeki Alasya’nın hem oynayıp hem de yönettiği, Umur Bugay’ın senaryosunu yazdığı Aslan Bacanak filmi 93 dakika sürüyor. Aslan Bacanak filminin merak edilenleri haberimizde yanıt buluyor.

nereden çıktı bu velet nerede çekildi kaç yılında

ASLAN BACANAK FİLMİ NEREDE HANGİ SEMTTE ÇEKİLDİ?

Bir kabadayının kız kardeşine aşık olan Selim’in Halim ile maceralarının ekrana taşındığı Aslan Bacanak filmi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda çekildi. Aslan Bacanak filmi Beşiktaş’ta, Emirgan semtinde Dil Kuşa Sokak’ta, Sarıyer Reşatpaşa semtinde ve bölgede yer alan farklı mekanlarda çekildi.

ASLAN BACANAK FİLMİ KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Hala aynı heyecanla izlenmeye devam eden Aslan Bacanak filmi 1977 yılında çekildi. Komedi filmi aynı yılın Nisan ayında beyazperdede sinema severler ile buluştu.

güler misin ağlar mısın filmi nerede çekildi kaç yılında

ASLAN BACANAK FİLMİ OYUNCU KADROSU

Aslan Bacanak filminin oyuncu kadrosunda ve başrolde yer alan isimler şunlardır;

  • Zeki Alasya (Selim)
  • Metin Akpınar (Halim)
  • Gölgen Bengü (Zeynep)
  • İhsan Yüce (Bakkal Kerim)
  • Cevat Kurtuluş (Berber Seyfi)

Aslan Bacanak filminin oyuncuları ayrıca Sami Hazinses (Berber Çırağı Necdet), Atilla Pakdemir (Muavin Nazmi), Tuncer Necmioğlu (Kahveci Davut), Hakkı Kıvanç (Mahalleli), Nubar Terziyan (Doktor Hrant), Kemal İskender (Muavin Ökkeş), Baki Tamer (Polis).

delisin filmi nerede çekildi kaç yılında alembeyendi nerede

Yorumlar (2)
Cevdet1071 1 yıl önce
Sultanahmet kadırga da çekilmiş Sokullu Mehmet paşa camii nin olduğu yokus
Derya 2 yıl önce
Benim bildiğim kadarıyla etyemez yani cerrahpaşa semtinde çekildiğini biliyoum