Avanak Apti filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları Barut Osman kim?

Kemal Sunal’ın unutulmaz filmlerinden Avanak Apti filmi bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak. Filmin nerede ve ne zaman çekildiğinin yanı sıra konusu ve oyuncuları merak ediliyor.

TV - Magazin 29.07.2021, 16:45 29.07.2021, 16:51
Avanak Apti filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları Barut Osman kim?

Avanak Apti filmi bu akşam saat 22.15’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yer aldığı her yapımda izleyicilerin beğenisini kazanan Kemal Sunal, Avanak Abti filminde de başrolü üstleniyor. Kemal Sunal’ın yanı sıra pek çok usta oyuncuyu da kadrosunda bulunduran filmle ilgili araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. İzleyiciler, filmin konusunu, IMDB puanını ve film sahnelerinin nerede ve ne zaman çekildiğini merak ediyor. Avanak Abti filmiyle ilgili detayları ve merak edilenleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

AVANAK ABTİ FİLMİ KONUSU

Yönetmenliğini Natuk Baytan’ın, senaristliğini Suavi Sualp’in üstlendiği Avanak Abdi filminde Abti, duvarlara afiş yapıştırarak geçimini sağlayan bir gençtir. Bir gün afişte gördüğü kadına aşık olur ve ilk fırsatta kadının bulunduğu gazinoya gider. Gazinoda aşık olduğu kadına aynı zamanda bir kabadayının da aşık olduğunu fark eder. Filmde, Abti ve kabadayı arasında yaşananlar anlatılır.

çarıklı milyoner filmi nerede çekildi kaç yılında

AVANAK ABTİ FİLMİ OYUNCULARI BARUT OSMAN KİM

 • Kemal Sunal - Abdi
 • Ayşen Gruda - Nevin Şenses
 • Ünal Gürel - Barut Osman
 • Necdet Yakın - Nuri
 • Ali Şen - Simsar Cafer
 • Atilla Ergün - Komiser
 • Yadigar Ejder - Urfalı Abdi
 • Macit Flordun - Menajer Erto
 • Arap Celal - Barut’un Adamı
 • Sönmez Yıkılmaz - Barut’un Adamı
 • Natuk Baytan - Banka Müşterisi

deli deli küpeli filmi nerede çekildi kaç yılında

AVANAK ABTİ FİLMİ IMDB PUANI

Yer aldığı filmlerde izleyicileri ekran başında toplayan Kemal Sunal, Avanak Abti filmiyle de göz doldurdu. Avanak Abti filmi IMDB’de binlerce kişi tarafından oylandı ve 10 üzerinden 7,0 puan alarak Türk filmleri arasında en beğenilen yapımlar arasına girdi.

AVANAK ABTİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Avanak Abti filmi İstanbul Fatih Cankarturan Mahallesi'nde çekildi. Yeşilçam klasiklerinden biri olan Avanak Abti filminin çekimleri İstanbul’da gerçekleşti. Çekimler için Fatih ilçesinin çeşitli bölgelerine set kuruldu. Film sahnelerinin bir çoğu Cankurtaran Mahallesi’nde tamamlandı.

AVANAK ABTİ FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ

Avanak Abti filmi 1978 yılında çekildi. Filmin çekimleri 1978 yılının başında başladı. Avanak Abti filminin çekimleri 1978 yılının son aylarında tamamlandı ve film izleyicilerin beğenisine sunuldu.

korkusuz korkak filmindeki esin mehtap sekreter kimdir gerçek adı

Yorumlar (0)