Babil 10. Bölüm fragmanı, Babil yeni bölüm fragmanı, İrfan zor durumda!

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı olan Babil 10. Bölüm fragmanı ekranlara geldi. İrfan zor durumda kalacak.

TV - Magazin 25.03.2020, 18:35

Babil dizisi son bölüm fragmanı yayına girdi. Babil 10. Bölümü ile 27 Mart Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanacak. Babil’in fragman detaylarını merak eden izleyiciler, Babil 10. Bölüm fragmanı yayında mı? Babil yeni bölüm fragmanı ne oldu? Sorularına yanıt aramaya başladı. İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın yaşamına odaklanan popüler dizide önemli oyuncular yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta’nın rol aldığı dizi yeni başlamasına rağmen büyük bir hayran kitlesine sahip. Babil fragman detayları haberimizde cevap buluyor.

BABİL 10. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

Babil dizisi 10. Bölüm fragmanı yayına girdi. 7 yaşındaki oğlu Deniz’in hastalanmasıyla hayatı alt üst olan idealist ekonomi profesörü İrfan’ın hayatı yeni tanıştığı Süleyman ile daha da karışıyor. Arkadaşı Egemen ile birlikte tehlikeli işlere girişen İrfan 2 kadının arasında kalacak.

BABİL DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI – 27 MART CUMA

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Babil’in yeni bölümü 27 Mart Cuma günü, saat 20.00’de, Star TV ekranlarında olacak. Sezonun iddialı yapımlarından olan ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin son bölümünde işler daha da karışacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?