Babil dizisi son yeni bölüm fragmanı, Babil 10. Bölüm fragmanı

Babil yeni bölüm fragmanı olan Babil 10. Bölüm fragmanı ekranlara geldi. Babil son bölüm fragmanı detayları ortaya çıktı.

TV - Magazin 23.03.2020, 15:09

Star TV ekranlarının yeni sezon dizisi Babil 10. Bölümü ile ekranlarda olacak. Babil dizisi yeni bölüm fragmanı yayında mı? Babil son 10. Bölüm fragmanı ne oldu? Soruları yanıt buldu. Cuma günü yeni bölümü izleyici ile buluşacak dizinin fragman ve yayın detayları ortaya çıktı. Oyuncuları arasında Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta olan dizinin fragman ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

BABİL YENİ BÖLÜM FRAGMANI – 10. BÖLÜM FRAGMANI

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı olan Babil 10. Bölüm fragmanı yayına girdi. İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın yaşamına odaklanan dizide, 7 yaşındaki oğlunu yaşatmak için her şeyi göze alan İrfan’ın maceraları ekrana taşınıyor.

BABİL SON BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Babil dizisi son bölüm fragmanı yayınlandı. Koronavirüs tehlikesi tüm ülkeyi sardı ancak bir çok dizi setinde çekimler devam ediyor. Babil dizisi de bu diziler arasında yerini aldı ve sevilen dizinin yeni bölümü bu hafta dizi severler ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?