Bang Bang filmi nerede çekildi, hangi ülkede çekildi, Bang Bang filmi oyuncuları kim, konusu ne?

Bang Bang filminin çekim yeri, ülkesi, oyuncu kadrosu, hikayesi ve televizyon ekranlarında hangi kanalda oynuyor? Sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 25.05.2020, 14:03
Bang Bang filmi nerede çekildi, hangi ülkede çekildi, Bang Bang filmi oyuncuları kim, konusu ne?

Televizyon ekranlarında seyirci ile buluşan Bang Bang filminin çekim yeri, ülkesi, oyuncu kadrosu, hikayesi ve oynadığı kanal merak ediliyor. Bang Bang filmi nerede çekildi, hangi ülkede çekildi? Bang Bang filmi oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor? Soruları yanıt arıyor. Siddharth Anand’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Fox Star Studios tarafından 2014 yılında çekilen film, aksiyon sahneleri ve drama içeriği ile büyük ilgi görmüştü. Ünlü oyuncular Hrithik Roshan ve Katrina Kaif’in başrolde olduğu Bang Bang filmine dair detaylar ortaya çıktı.

BANG BANG FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ, HANGİ ÜLKEDE ÇEKİLDİ?

Bang Bang filmi Hindistan’ın farklı bölgelerinde çekildi. Televizyon ekranlarında yayınlanan Bang Bang filmi Hindistan’da çekildi. Çekimler için Hindistan’ın farklı şehirlerinde çekim setleri kuruldu.

BANG BANG FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Bang Bang filminin başrol oyuncuları Hrithik Roshan ve Katrina Kaif’dir. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Jimmy Shergill, Javed Jaffrey ve Damian Mavis oyuncuları da yer alıyor.

BANG BANG FİLMİ KONUSU NE?

Bir bankada çalışan Harleen, Rajveer ile tanışmasının ardından birlikte büyük bir maceraya girerler. Harleen, kendini patlayan uçakların, kazaların ve kurşunların arasında buluyor. Rajveer ise sevdiği adama iyi biri olduğunu göstermeye çalışıyor.

BANG BANG FİLMİ HANGİ KANALDA?

Bang Bang filmi ATV kanalında oynuyor. Filmin başlama saati ise 14.00 olarak duyuruldu.

Yorumlar (0)