Batlır filmi oyuncuları isimleri nerede çekildi Batlır filmi konusu gerçek mi ne zaman çekildi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Batlır filminin oyuncu kadrosu karakterleri, filmin çekildiği yer çekim yeri ve hikayesi ile kaç yılında çekildi sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 10.07.2021, 12:56
Batlır filmi oyuncuları isimleri nerede çekildi Batlır filmi konusu gerçek mi ne zaman çekildi?

TRT 1 kanalında sinemaseverler ile buluşacak olan Batlır filminin yapım ve çekim detayları araştırılıyor. Batlır filmi oyuncuları isimleri nedir, Batlır filmi nerede çekildi, Batlır filmi konusu gerçek mi, Batlır filmi ne zaman çekildi? Sorularının yanıtları merak ediliyor. TRT’de Ev Sineması Kuşağı’nda ekranlara gelen film komedi ve dram türünde çekildi. Stare Yıldırım’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde Batlır rolü ile Can Sipahi, Merve Dizdar, Erkan Taşdöğen ve Sinan Çalışkanoğlu rol aldı.

TRT 1’de yayınlanan Batlır filmi 1 saat 32 dakika sürüyor. Bir Film tarafından dağıtılan ve yapımcısı Stare Films olan yapımda, fiziki farklılıkları olan Batlır’ın ameliyat olmak için bilgi yarışmasına katılması ve dünyanın en yalnız balinası olan 52 Hertz’in kendisine eşlik etmesi konu ediliyor. Batlır filminin senaryosunu Stare Yıldırım, Gökçe Eyüboğlu, Volkan Girgin ve Nuh Kerem Pilavcı yazdı.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Batlır filmi ne zaman çekildi kaç yılında?

Batlır filmi 2018 yılında çekildi. Film aynı yıl 9 Kasım’da vizyona girerek sinemaseverlerin beğenisine sunuldu ancak beklediği ilgiyi gişede göremedi.

Batlır filmi konusu gerçek mi?

Batlır filminde, fiziki bir deformasyon sonucunda normalden büyük bir kafayla doğan Batlır’ın hikayesi ekranlara taşınıyor. Annesi hamilelik döneminde çok fazla karpuz yediği için kafasının karpuz şeklinde olduğuna inanan Batlır, sosyal hayatında çok fazla sorun yaşıyor ve bu deformasyondan kurtulmak için tehlikeli bir ameliyata girmek istiyor. Ancak ameliyat parası çok fazla olduğundan bir bilgi yarışmasına katılmaya karar veriyor.

Batlır filmi nerede çekildi?

Batlır filmi İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerinde çekildi. Filmin çekimleri için birçok farklı mekanda ve ilçede çekim setleri kuruldu.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Batlır filmi oyuncuları isimleri

  • Can Sipahi – Batlır
  • Merve Dizdar - Yudum
  • Erkan Taşdöğen - Veysel
  • Sinan Çalışkanoğlu - Ejder
  • Selen Kurtaran
  • Yağızkan Dikmen
  • Akasya Asıltürkmen
  • Yılmaz Gruda

7. koğuştaki mucize filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)