Bayi Toplantısı filmi hangi otelde çekildi oyuncuları kim nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi google drive

Bayi Toplantısı filmi fragmanı yayınlandı ve filmin oyuncu kadrosu ile gişe bilgisi ortaya çıktı.

TV - Magazin 09.08.2021, 20:15 09.08.2021, 20:21
Bayi Toplantısı filmi hangi otelde çekildi oyuncuları kim nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi google drive

Bayi Toplantısı filmi sinemaseverler ile buluştu. İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol ile Büşra Pekin’in başrolde yer aldığı komedi filminin detaylarını merak edenler, Bayi Toplantısı fragmanı izlemek için internete akın etti. Ayrıca Bayi Toplantısı filmi oyuncuları ve yapım kadrosu ile gişe bilgileri de merak ediliyor. Son haftaların en çok konuşulan yapımlarından olan Bayi Toplantısı’nın fragman ve ekibi haberimizde yer alıyor.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ KONUSU VE HİKAYESİ

Bayi Toplantısı filmi fragmanı yayınlandı. Bayi toplantısı için Anadolu’dan İstanbul’a gelen 3 beyaz eşyacının 3 günde hayatının ne kadar karışacağının senaryolaştırıldığı filmde, Namık, Sadık ve Adem’in yolları bayi toplantısında kesişiyor. Beklenmedik olaylar, soygun planı ve 3 bayinin kurtulma hikayesi izleyicileri kahkahaya boğacak.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Bayi Toplantısı filmi Konya ve İstanbul şehirlerinde çekildi. Filmin çekimleri için her iki şehirde de çekim setleri kuruldu.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ HANGİ OTELDE ÇEKİLDİ?

Bayi Toplantısı filmi Yurdaeroğlu Resort otelde çekildi. Bu otelin adı gerçek değil ve senaryo gereği Yurdaeroğlu Resort olarak filmde yer alıyor.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Bayi Toplantısı filmi başrol oyuncuları

  • İbrahim Büyükak
  • Doğu Demirkol
  • Onur Buldu
  • Büşra Pekin

Başrol oyuncularına ayrıca Safa Sarı, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış, Gamze Karaduman ve Deniz Hamzaoğlu da filmde eşlik ediyor. Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığını, yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturduğu filmin yapımcısı ise Necati Akpınar.

BAYİ TOPLANTISI GİŞE BİLGİSİ

Bayi Toplantısı filmi gişe bilgisi belli oldu. Şu ana kadar toplam 2 hafta 3 gün olarak izleyici ile buluşan filmi 944.057 seyirci izledi ve filmin hasılatı ise şu ana kadar 17.055.580,00 TL oldu.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)