Bayi Toplantısı filmi nerede çekildi, hangi otelde, oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Bayi Toplantısı filminin oyuncu kadrosu, çekim yeri ve çekildiği otel ile hikayesi ve oynadığı kanal ortaya çıktı.

TV - Magazin 30.12.2020, 19:53 25.04.2021, 21:46
Bayi Toplantısı filmi nerede çekildi, hangi otelde, oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor?

TV ekranlarında izleyicileri kahkahaya boğan Bayi Toplantısı filminin çekim ve yayın detayları araştırılmaya devam ediyor. Daha önce Küçük Esnaf ve Yol Arkadaşım film serisinin senaryosunu yazan İbrahim Büyükak tarafından hikayesi hazırlanan filmde, küçük esnafların büyük hikayesi ekrana yansıyor. Bayi Toplantısı filmi nerede çekildi, hangi otelde? Bayi Toplantısı filmi oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor? Sorularının yanıtları bulundu. Bedran Güzel’in yönettiği, BKM Film’in çektiği ve İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol ve Büşra Pekin’in başrolleri paylaştığı film komedi türü ile ekranlara geliyor. 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren ve 115 dakika süren Bayi Toplantısı filmi sinemaseverleri ekran başına kilitleyecek. Bayi Toplantısı filmi oyuncu kadrosu, çekim yeri, çekildiği otel ve filmin hikayesi ile oynadığı kanal hakkındaki soruların yanıtları haberimizde yer buluyor.

hababam sınıfı nerede çekildi müzesi nerede

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Bayi Toplantısı filmi Konya ve İstanbul şehirlerinde çekildi. Filmin çekimleri için her iki şehirde de çekim setleri kuruldu.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ HANGİ OTELDE ÇEKİLDİ?

Bayi Toplantısı filmi Yurdaeroğlu Resort otelde çekildi. Bu otelin adı gerçek değil ve senaryo gereği Yurdaeroğlu Resort olarak filmde yer alıyor.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ KONUSU NE?

Bayi Toplantısı filminde, Anadolu’dan İstanbul’a gelen Namık, Adem ve Sadık, hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşarken yolları bir bayi toplantısında kesişiyor. Beklenmedik olayların ardından kendilerini çılgın bir planın içinde buluyorlar. 3 bayinin içine düştükleri durumdan kurtulmak için birbirlerine güvenmekten ve hızlı hareket etmekten başka şansları kalmıyor.

çiçek abbas filmi nerede çekildi

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ OYUNCULARI KİM?

  • İbrahim Büyükak - Namık
  • Onur Buldu - Sadık
  • Doğu Demirkol - Adem
  • Büşra Pekin - Övgü
  • Safa Sarı - Demircan
  • Deniz Hamzaoğlu

Bayi Toplantısı filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Çağla Demir, Rıza Akın, Hakan Salınmış, Sacide Taşaner, Zeyno Eracar, Müfit Kayacan, Tuğçe Karabayır ve Gamze Karaduman var.

BAYİ TOPLANTISI FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Bayi Toplantısı filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 30 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’de ve 22.30’da ekranlara geliyor.

sosyete şaban kaç yılında çekildi

Yorumlar (0)