Bilal Sonses boyu kaç, aslen nereli, biyografi, evli mi, eşi kim, hangi burç?

Müzisyen ve söz yazarı Bilal Sonses’in hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, boy ve burcu, evli olup olmadığı soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 10.04.2021, 20:40
Bilal Sonses boyu kaç, aslen nereli, biyografi, evli mi, eşi kim, hangi burç?

İbo Show programına konuk olan Bilal Sonses’in hayatına dair biyografi bilgileri ve detaylar araştırılıyor. Bilal Sonses boyu kaç, aslen nereli, evli mi, eşi kim, hangi burç? Sorularının yanıtları merak ediliyor. 28 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde doğan Bilal Sonses, pop, arabesk ve hip hop tarzında seslendirdiği eserler ile tanındı. Müzisyen ve söz yazarı olan Sonses, 28 yaşındadır. Türk pop müziği sanatçısı olan Sonses, Mehmet İhsan Mermerci Turizm Otelcilik Lisesi’nde eğitim gördü.

İçimdeki Ses, İnat Keçi, İçimden Gelmiyor, Sevme, Sen Aldırma, Neyim Olacaktın, Cennetten Çiçek, Sende Kaldı Yüreğim, Sonu Gelmez, Yara, Görmedim Sen Gibi adlı Single’ları çıkardı. Ayrıca Nefret, Geç Değil, Çat Kapı, Hasbelkader, Sebepsiz Boş Yere ve Şimdiki Aklım Single’ları ile de çok konuşuldu. Murat Boz, Ebru Yaşar, Mustafa Ceceli ve Reynmen gibi isimlere şarkılar veren Bilal Sonses, 2019 yılında Fizy Müzik Ödülleri’nde “En Çok Dinlenen Düet” ödülünü kazandı.

Bilal Sonses aslen nereli, biyografi bilgileri

1993 tarihinde Fatih’te doğan sanatçı Bilal Sonses aslen İstanbulludur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitiminin ilk 2 yılını Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde tamamladı. Daha sonra Düzce Üniversitesi’nde eğitimine devam etti. Youtube kanalında seslendirdiği şarkılar ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bilal Sonses, söz ve müziğini kendi hazırladığı şarkılar ile tanındı. Şarkıları sosyal medyada milyonlarca kez izlendi.

defne samyeli

Bilal Sonses evli mi, eşi kim?

Sanatçı Bilal Sonses evli değildir ve eşi yok. Bilal Sonses’in özel hayatına dair bir detay bulunmazken, sevgilisi olup olmadığı da bilinmiyor.

Bilal Sonses boyu kaç?

Sanatçı Bilal Sonses’in boyu 1.76 cm’dir. Sonses’in 70 kiloda olduğu biliniyor. İki Kelime adlı çalışması ile uzun süre konuşulan Sonses, çaldığı gitar ve çektiği amatör videolar ile profesyonel müzikal kariyerine adım atmıştır.

Bilal Sonses hangi burç?

28 Ekim doğumlu olan sanatçı Bilal Sonses Akrep burcudur.

hadise

Yorumlar (0)