Bir Aşk İki Hayat filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, ne zaman çekildi, konusu ne anlatıyor?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Aşk İki Hayat filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu, kaç yılında çekildi, hikayesi ne ve hangi kanalda oynuyor soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 07.05.2021, 20:09
Bir Aşk İki Hayat filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, ne zaman çekildi, konusu ne anlatıyor?

Fox TV kanalında izleyiciler ile buluşacak olan Bir Aşk İki Hayat filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Bir Aşk İki Hayat filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, kaç yılında ne zaman çekildi, konusu ne anlatıyor? Sorularının cevapları merak ediliyor. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu, Ay Yapım ve Med Yapım tarafından çekilen filmin başrollerinde Bergüzar Korel ve Engin Akyürek var. Filmde ayrıca İpek Bilgin, Merve Dizdar ve Osman Sonant da rol alıyor.

Komedi ve romantik türleri ile ekranlara gelen filmde Engin Akyürek yönetmen Umut’a, Bergüzar Korel ise mimar Deniz karakterine hayat veriyor. Umut’un kaderini vereceği bir karar değiştiriyor. Köpeğini dışarı çıkarmak ya da evde kalmak arasında bir tercih yapması gerekiyor. Aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasında hangisinin doğru olduğunu bilmeden adım atıyor. Bir yol onu aşka, diğer yol ise fırtınalı günlere savuruyor.

7. koğuştaki mucize nerede çekildi

Bir Aşk İki Hayat filmi kaç yılında ne zaman çekildi?

Bir Aşk İki Hayat filmi 2018 ve 2019 yılında çekildi. Film 24 Ocak 2019 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile buluştu. Vizyonda kaldığı süre boyunca 523 bin 231 kişi tarafından izlendi ve 8 milyon 75 bin 358 TL gişe hasılatı elde etti.

Bir Aşk İki Hayat filmi nerede çekildi?

Bir Aşk İki Hayat filmi İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, özellikle Kadıköy ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Kadıköy’ün Moda semtinde gerçekleşti. Filmin bazı sahneleri ise İstanbul’un farlı semt ve mekanlarında çekilmiştir.

ekşi elmalar filmi nerede çekildi

Bir Aşk İki Hayat filmi konusu ne anlatıyor?

Bir Aşk İki Hayat filmi konusu verilen kararın hayatı nasıl etkilediğini anlatıyor. Umut, kendi filmlerini çekmeye çalışan bağımsız bir yönetmen olarak karşımıza çıkıyor. Moda’da köpeği ile birlikte yaşıyor. Bir gece yarısı vereceği kararla yaşamı bambaşka bir hal alıyor.

Bir Aşk İki Hayat filmi oyuncuları kim?

  • Bergüzar Korel - Deniz
  • Engin Akyürek - Umut
  • İpek Bilgin
  • Merve Dizdar
  • Osman Sonant
  • Serhat Parıl

bal kaymak filmi nerede çekildi

Yorumlar (0)