Bir Garip Aşk 31. Bölüm fragmanı özeti izle 30 Kasım Bir Garip Aşk son bölüm fragmanı özeti Kanal 7

Bir Garip Aşk dizisi yeni bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı olan Bir Garip Aşk 30 Kasım fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 29.11.2020, 22:48 29.11.2020, 23:02

Bir Garip Aşk 31. Bölüm fragmanı özeti ve tanıtımı olan Bir Garip Aşk son bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu. Büyük bir ilgiyle takip edilen Hint dizisinin yeni bölümünde Akash ve Payal’in evliliği için her iki aileden de onay çıkacak. Arnav’ın evine giden Kushi orada Şiyam’la karşılaşacak. Kushi, Şiyam’la ilgili gerçekleri herkese anlatacak mı? Sorusu yeni bölümde yanıt bulacak. Bir Garip Aşk yeni bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı olan Bir Garip Aşk 30 Kasım fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Hint dizisinin 31. Bölümü Pazartesi akşamı dizi severlerle buluşacak. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin başrolleri paylaştığı dizinin 31. Bölümünde izleyicileri heyecanlandıracak önemli gelişmeler yaşanacak.

BİR GARİP AŞK 31. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ İZLE – BİR GARİP AŞK YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI

Bir Garip Aşk 31. Bölüm fragmanı özeti ve tanıtımı olan Bir Garip Aşk yeni bölüm özeti fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya sayfaları aracılığı ile paylaşıma sunuldu. Dizinin 31. Bölümünde Akash eve geldiğinde yeni bir gelin adayı görünce sert bir tepki gösterecek ve annesine Payal ile evleneceğini söyleyecek. Kushi ise dua töreni için Arnav’ın evine gidecek ve Anjali’nin kocasının da orada olduğunu öğrenecek.

BİR GARİP AŞK SON BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ İZLE – BİR GARİP AŞK 30 KASIM FRAGMANI ÖZETİ

Bir Garip Aşk dizisi son bölüm fragmanı özeti ve tanıtımı olan Bir Garip Aşk 30 Kasım fragmanı özeti yayına girdi. Dizinin yeni bölümünde Anjali’nin kocası Şiyam ve nişanlısı Şiyam arasındaki benzerlikleri hatırlayan Kushi, gizlice onu takip edip yüzleşecek. Şiyam kendisini savunmak için çabalayacak ancak Kushi buna izin vermeyecek. Kushi, Şiyam’a bu olay karşısında sessiz kalmayacağını söyleyecek. Kushi’nin Şiyam’ın gerçek yüzünü Arnav ve Anjali’ye anlatıp anlatmayacağı yeni bölümde belli olacak.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 16 Ocak 2021
İmsak 06:54
Güneş 08:20
Öğle 13:26
İkindi 16:00
Akşam 18:22
Yatsı 19:43