Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman başlıyor, hangi gün oynuyor, hangi kanalda yayınlanıyor?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm yayın günü ve tarihi ile dizinin oynadığı kanal ve saat kaçta başlıyor soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 19.11.2020, 19:37
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman başlıyor, hangi gün oynuyor, hangi kanalda yayınlanıyor?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bir Zamanlar Çukurova hangi gün oynuyor? Bir Zamanlar Çukurova hangi kanalda yayınlanıyor? Sorularının yanıtını arayan dizi severler, ilgiyle takip edilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölüm yayın günü ve tarihi ile dizinin oynadığı kanalı ve saat kaçta başladığını araştırıyor. Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesinin konu edildiği yapım Tims ve B Productions tarafından çekiliyor. Murat Saraçoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Kazan Kesal, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, Esra Değirmencioğlu ve Melike İpek Yalova rol alıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yayın notlarına dair detaylar haberimizde yer buluyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HANGİ GÜN OYNUYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım her hafta izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm 19 Kasım 2020 Perşembe günü başlıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV kanalında yayınlanıyor. ATV’de ayrıca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Hercai, Maria ile Mustafa ve Beni Bırakma dizileri devam ediyor. Akıncı adlı dizi ise çok yakında başlıyor.

Yorumlar (0)
15°
açık
Namaz Vakti 23 Kasım 2020
İmsak 06:29
Güneş 07:55
Öğle 13:03
İkindi 15:39
Akşam 18:01
Yatsı 19:22