Biz Böyleyiz filmi nerede çekildi kimin evinde Biz Böyleyiz filmi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Biz Böyleyiz filminin çekildiği ev nerede, çekim yeri, oyuncu kadrosu karakterleri, film kaç yılında çekildi, konusu ne soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 01.08.2022, 23:08
Biz Böyleyiz filmi nerede çekildi kimin evinde Biz Böyleyiz filmi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Biz Böyleyiz filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Biz Böyleyiz filmi nerede çekildi, Biz Böyleyiz filmi kimin evinde çekildi, Biz Böyleyiz filmi oyuncuları isimleri, Biz Böyleyiz filmi ne zaman çekildi sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin hikayesi Berrak Tüzünataç ile Melikşah Altuntaş’a ait. Filmin senaryosunu, aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturan Caner Özyurtlu yazdı.

Biz Böyleyiz filminin oyuncu kadrosunda Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum ve Hümeyra var. CJ Entertainment Turkey ve Avşar Film tarafından çekilen elitroyal komedi ve dram türündeki film televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Film, çocukluk yıllarından beri arkadaş olan bir grubun, çok sevdikleri bir büyüklerini ziyarete gitmeleri esnasında başlarına gelenleri ve eski günlere dair duygularını beyaz perdeye aktarıyor.

Biz Böyleyiz filmi ne zaman çekildi?

Biz Böyleyiz filmi 2019 yılında çekildi. Film 10 Ocak 2020 tarihinde sinemalarda vizyona girdi. Vizyonda kaldığı süre boyunca 371 bin 925 kişi tarafından izlendi ve toplam 7 milyon 81 bin 668 TL hasılat elde etti.

Biz Böyleyiz filmi nerede çekildi?

Biz Böyleyiz filmi İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ildır Köyü’nde çekildi. Filmin çekimleri için Çeşme Ildır’da ve çevresinde çekim setleri kuruldu. Filmin bazı sahneleri ise İzmir Urla’da çekilmiştir. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Ildır’da yapılmıştır.

Biz Böyleyiz filmi kimin evinde çekildi?

Biz Böyleyiz filmi İzmir’in Urla ilçesinde bulunan bir taş evinde çekildi. Biz Böyleyiz filminde Nezire’nin evi olarak görülen Konak, Urla ilçesinde bulunan bir taş evdir. Ayrıca filmin çekimlerinin bir bölümü Çeşme Ildır’da bulunan Erythros Boutique Hotel’de yapılmıştır.

Biz Böyleyiz filmi oyuncuları isimleri

  • Berrak Tüzünataç - Emre
  • Engin Öztürk - Gökçe
  • Şebnem Bozoklu - Dolunay
  • Özge Özpirinçci - Efsun
  • Meriç Aral - Beril
  • Boran Kuzum - Emrah
  • Hümeyra - Nezihe
  • İlhan Şen - Model
Yorumlar (0)