Çakallarla Dans 4 filmi nerede çekildi? Çakallarla Dans 4 oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor?

Çakallarla Dans 4 filminin hangi ormanda çekildiği ve diğer çekim yerleri ile oyuncu kadrosu, Tavşan, gişe hasılat bilgileri ve oynadığı kanal ortaya çıktı.

TV - Magazin 23.05.2020, 16:07
Çakallarla Dans 4 filmi nerede çekildi? Çakallarla Dans 4 oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor?

Çakallarla Dans 4 filminin çekim yerleri, oyuncu kadrosu, karakterleri, hikayesi, gişe ve hasılat bilgileri ile yayınlandığı kanal ve Tavşan Zeynep karakteri merak ediliyor. Çakallarla Dans 4 nerede çekildi? Çakallarla Dans 4 oyuncuları kim, konusu ne? Çakallarla Dans 4 hangi kanalda oynuyor? Sorularına yanıt aranıyor. Yönetmen koltuğunda Murat Şeker’in oturduğu, senaryosunu Ali Tanrıverdi ile Murat Şeker’in yazdığı, yapımcısı Sugarworkz, TAFF Pictures olan ve müzikleri Barış Ayaztaş tarafından yapılan film komedi ve macera türleri ile ekrana geliyor. 2016 yılında vizyona giren ve serinin 4. Filmi olan Çakallarla Dans 4 filmi 350 sinemada 10 hafta vizyonda kaldı ve 1,3 milyon kişi tarafından izlendi. Filmin hasılatı ise 15 milyon TL oldu. Film hakkında merak edilen diğer detaylar ortaya çıktı.

ÇAKALLARLA DANS 4 FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çakallarla Dans 4 filmi İstanbul ve Edirne şehirlerinde çekildi. Filmin çekimleri için özellikle İstanbul’un farklı ilçelerinde ve semtlerinde çekim setleri kuruldu. Filmin bazı sahnelerinin ise Edirne’de çekildiği biliniyor.

ÇAKALLARLA DANS 4 FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Şevket Çoruh (Gökhan)

İlker Ayrık (Servet)

Murat Akkoyunlu (Hikmet)

Timur Acar (Necmi)

Didem Balçın (Fatma)

Arman Acar (2. Polis)

Emre Almas (Cem)

Alper Baytekin (Sebati)

Hakan Bilgin (Hüseyin Abi)

Tayfun Değer (Ekrem)

Hande Katipoğlu (Tavşan Zeynep)

Derya Şensoy (Mihriban)

Tim Seyfi (Şerafettin Topmüller)

Ceyhun Yılmaz (Adem Abi)

Seyithan Özdemir (Ormancı Ceberrut)

ÇAKALLARLA DANS 4 FİLMİ KONUSU NE?

Komedi filminin problemli karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet maddi durumlardan dolayı aynı evde yaşamaya başlar. Berber olan Hüseyin abinin çılgın bir planla gelişi ile olaylar gelişmeye başlar. Tam olarak ne olduğu anlaşılamayan bir haritanın peşine düşen ekip, bunun bir hazine haritası olduğu sonucuna varıp Edirne’ye giderler

ÇAKALLARLA DANS 4 FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Çakallarla Dans 4 filmi TV8 kanalında oynuyor. 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü TV8 izleyicisi ile buluşacak olan komedi filmi saat 16.15’de başlayacak.

Yorumlar (0)