Can Yoldaşım 13. Bölüm fragmanı özeti izle Can Yoldaşım yeni bölüm fragmanı Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint yapımı Can Yoldaşım dizisi yeni bölüm özeti 12 Ağustos Perşembe fragmanı (13. Bölüm) yayına girdi.

TV - Magazin 11.08.2021, 17:36

Kanal 7’nin yeni Hint yapımlarından olan Can Yoldaşım dizisinde yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek bir bölüm yayında olacak. Can Yoldaşım 13. Bölüm fragmanı özeti izle 12 Ağustos tanıtımı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Dizinin 13. Bölümünde Suraj, Sandiya’nın yaptığı helvayı kendi yaptığı helva ile yer değiştirdiğini karısına söyleyecek. Sandiya ise bu duruma çok bozulacak Suraj’a bunun doğru bir şey olmadığını kaydedecek.

Hint dizisi Can Yoldaşım yeni bölüm fragmanı özeti izle son tanıtım ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Sandiya’yı yengesi arayacak. Suraj ile konuşmasını ve hayallerini anlatmasını isteyecek. Sandiya ise bu durumdan oldukça umutsuz olduğunu, Suraj’ın ve ailesinin eğitim konularına değer vermediklerini dile getirecek.

Can Yoldaşım 13. Bölüm fragmanı özeti izle 12 Ağustos

Can Yoldaşım dizisi 13. Bölüm fragmanı özeti izle 12 Ağustos 2021 Perşembe tanıtımı yayınlandı. 13. Bölümde Suraj, tatlıcı dükkanındayken bir kadınla tartışmaya girecek. Müşteri olarak dükkanda bulunan kadın, Suraj’a çok cahil olduğunu ve kızlarla nasıl konuşması gerektiğini bilmediğini söyleyecek. Suraj ise kadına, kızların gereğinden fazla eğitim almaması gerektiğini söyleyecek. Sandiya ise Suraj’ın kadına bağırdığını görecek. Sandiya’nın bu duruma ne tepki vereceği 13. Bölümde belli olacak.

Can Yoldaşım yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Hint dizisi Can Yoldaşım yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde Suraj, Sandiya’ya neden mutsuz olduğunu sorup, sebebini öğrenmeye çalışacak. Sandiya ise Suraj’a “sen bunu anlayamazsın” cevabını verecek. Bu cevaptan tatmin olmayan Suraj, Sandiya’nın sorununu anlamaya çalışacak.

sıla türkoğlu boyu kaç sevgilisi kim oynadığı diziler

Yorumlar (0)