Can Yoldaşım 7. Bölüm fragmanı özeti izle 6 Ağustos Can Yoldaşım yeni bölüm fragmanı

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Hint yapımı Can Yoldaşım dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan 7. Bölüm 6 Ağustos Cuma tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 05.08.2021, 17:40

Kanal 7’nin yeni Hint dizilerinden olan Can Yoldaşım dizisinde heyecan sürüyor. Henüz ilk bölümleri ile ekranlara gelen dizinin tanıtım videoları merak ediliyor. Can Yoldaşım 7. Bölüm fragmanı özeti olan Can Yoldaşım 6 Ağustos Cuma tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesapları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve Hint dizisi severlerin beğenisine sunuldu. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan dizinin 7. Bölümünde yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek gelişmeler yaşanacak.

Hint dizisi Can Yoldaşım yeni bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı yayına girdi. Eğitimli ve hırsları olan Sandiya, polis olmak için çabalarken kardeşi Ankur tarafından evlendirilmek ister. Diğer tarafta ise bir şeker ustası olan Suraj vardır. İkilinin hikayesi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Can Yoldaşım dizisinin yeni bölümünde Sandiya ile Suraj düğün gecesinde baş başa kalacaklar. Sandiya, Suraj ile konuşup ondan hayatını geri vermesini istemeyi düşünecek. Ancak tam konuşacakken kapı çalınacak ve konuşmaları yarıda kesilecek.

Can Yoldaşım 7. Bölüm fragmanı özeti izle 6 Ağustos Cuma

Can Yoldaşım dizisi 7. Bölüm fragmanı özeti izle 6 Ağustos 2021 Cuma tanıtımı yayınlandı. Dizide heyecan giderek tırmanacak. Sandiya ve Suraj’ın düğün merasimleri kaldığı yerden devam edecek. Sandiya, söylemek istediklerini bir türlü dile getiremeyecek. Suraj ise Sandiya’dan gözlerini bir an olsun ayıramayacak.

yeni başlayan diziler 2021 show tv, kanal d, fox tv, star tv

Can Yoldaşım yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Can Yoldaşım dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Sandiya’yı bekleyen zorluklar, Ankur’un söylediği yalanların Sandiya’ya nasıl zarar vereceği ve Suraj’ın annesine karşı karısını savunup savunamayacağı yeni bölümlerde ekranlara gelecek. Tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirmek ve polis olmak isteyen Sandiya’nın ne yapacağı sorusu da yeni bölümlerde yanıt bulacak.

Can Yoldaşım dizisi oyuncu isimleri

  • Anas Rashid
  • Deepika Singh
  • Neelu Vaghela
  • Ashok Lokhande
  • Gautam Gulati
  • Karan Goddwani
  • Kunal Khosla
  • Kanika Maheshwari
  • Varun Jain
  • Rakesh Kukreti

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (0)