Çarıklı Milyoner filmi ne zaman, hangi yıl çekildi? Çarıklı Milyoner filmi başrol ve tüm oyuncuları kim?

Çarıklı Milyoner filminin ne zaman, kaç yılında çekildiği ile filmin başrol oyuncuları ve diğer oyuncularının kim olduğu ortaya çıktı.

TV - Magazin 25.05.2020, 16:57
Çarıklı Milyoner filmi ne zaman, hangi yıl çekildi? Çarıklı Milyoner filmi başrol ve tüm oyuncuları kim?

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve komedi severleri kahkahaya boğan Kemal Sunal’ın ölümsüz Yeşilçam filmlerinden olan Çarıklı Milyoner filminin ne zaman ve kaç yılında çekildiği, filmin oyuncu kadrosu ve karakterleri araştırılmaya devam ediyor. Çarıklı Milyoner filmi ne zaman, hangi yıl çekildi? Çarıklı Milyoner filmi başrol oyuncuları ve tüm oyuncular kim? Soruları cevap arıyor. Kemal Sunal ile Necla Nazır’ın başrol oynadığı ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Çarıklı Milyoner filminde davulcu olan Bayram’a babasından kalan miras konu ediliyor. Akrabaları kendisini öldürmeye çalışırken, gazeteci kız da haber yapmaya çalışıyor. Tüm bunların arasında kalan Bayram ise delirmeye doğru gidiyor. Çarıklı Milyoner filminin merak edilen detayları ortaya çıktı.

ÇARIKLI MİLYONER FİLMİ NE ZAMAN, HANGİ YIL ÇEKİLDİ?

Çarıklı Milyoner filmi 1983 yılında çekildi. Aynı yıl sinema severler ile buluşan filmin çekimlerinin İstanbul’da yapıldığı biliniyor.

ÇARIKLI MİLYONER FİLMİ BAŞROL VE TÜM OYUNCULARI KİM?

Çarıklı Milyoner filmi başrol oyuncuları Kemal Sunal ve Necla Nazır’dır. Filmin diğer oyuncuları ise Bayram’ın babası Hilmi Tok rolünde ünlü oyuncu Ali Şen, Osman Efendi rolünde Reha Yurdakul, Meloş rolünde Belkıs Dilligil, Muhasebe Müdürü rolünde Selim Naşit, Avukat Hürrem rolünde Hüseyin Kutman, Gazete Patronu rolünde Memdüh Ün ve Kemal Sunal’ı uçurumdan atmak isteyen adam Ferdi Atuner yer alıyor. Ayrıca evdeki kızlardan biri de oyuncu Nermin Denizci’dir.

Yorumlar (0)