Çarıklı Milyoner oyuncu kadrosu, konusu nedir? Çarıklı Milyoner filmi nerede çekildi?

Kemal Sunal’ın Çarıklı Milyoner filminin oyuncuları, hikayesi ve çekim yerleri ile merak edilen diğer konular yanıt buldu.

TV - Magazin 07.04.2020, 16:32
Çarıklı Milyoner oyuncu kadrosu, konusu nedir? Çarıklı Milyoner filmi nerede çekildi?

Kemal Sunal’ın Bayram Tok rolünde olduğu Çarıklı Milyoner filmi 1983 yılında çekildi. Yönetmen koltuğunda Kartal Tibet’in olduğu, senaryosunu ise İhsan Yüce’nin yazdığı Çarıklı Milyoner filminde Kemal Sunal ve Necla Nazır başrol oynadı. Çarıklı Milyoner filmi oyuncu kadrosu ve konusu ile Çarıklı Milyoner filmi nerede çekildi? Sorusu yanıt buldu. Kendisine babasından büyük bir miras kalan davulcu Bayram’ın uzaktan akrabaları ve gazeteci bir kızla olan hikayesinin anlatıldığı film televizyon ekranlarında sık sık izleyici ile buluşuyor. Çarıklı Milyoner filmi oyuncuları, hikayesi ve filmin çekim yerleri haberimizde yer alıyor.

ÇARIKLI MİLYONER OYUNCU KADROSU, BAŞROL OYUNCULARI

Çarıklı Milyoner filminin başrol oyuncuları Bayram Tok rolünde Kemal Sunal ve Gazeteci Suna rolünde Necla Nazır’dır. Bayram’ın babası Hilmi Tok rolünde Ali Şen, Osman Efendi rolünde ise Reha Yurdakul var. Filmde ayrıca Meloş (Belkıs Dilligil), Muhasebe Müdürü (Selim Naşit), Avukat Hürrem (Hüseyin Kutman) ve Gazete Patronu (Memduh Ün) var.

ÇARIKLI MİLYONER FİLMİ KONUSU NEDİR?

Çarıklı Milyoner filmi hikayesinde; Hilmi Tok milyarder bir işadamı. Aracıyla kaza yapan ve ölen Hilmi Tok, tüm mirasını köyde davulculuk yapan oğlu Bayram’a bırakıyor. Mirasın sahibi olan Bayram, kendisini öldürmeye çalışan uzaktan akrabalarının türlü oyunları ile karşı karşıya kalır. Bu sırada bir de Gazeteci Suna devreye girer. Baskılara dayanamayan Bayram akıl hastası olur.

ÇARIKLI MİLYONER FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ? ÇEKİM YERLERİ NERESİ?

Çarıklı Milyoner filmi İstanbul’un farklı noktalarında çekildi. Filmde geçen köy sahnelerinin çekim yerleri ise bilinmiyor. Çarıklı Milyoner’in İstanbul’un hangi noktalarında çekildiğine dair ayrıntı bulunmuyor.

Yorumlar (0)