Delisin filmi kaç yılında çekildi ne zaman, nerede çekildi, oyuncuları isimleri ve karakterleri kim?

Televizyon ekranlarında yayınlanan Delisin filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile Delisin filmi ne zaman çekildi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 26.07.2020, 15:05 03.06.2021, 18:28
Delisin filmi kaç yılında çekildi ne zaman, nerede çekildi, oyuncuları isimleri ve karakterleri kim?

Delisin filmi nerede çekildi? Delisin filmi kaç yılında çekildi? Delisin filmi oyuncuları ve karakterleri kim? Sorularının yanıtını arayan Yeşilçam tutkunları, Delisin filminin çekildiği yer, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile filmin ne zaman çekildiğini araştırmaya devam ediyor. Yönetmeni ve senaristi Ergin Orbey olan, Ertem Eğilmez’in yapımcısı olduğu ve başrollerini Tarık Akan ile Necla Nazır’ın paylaştığı Delisin filminin müziklerini Atilla Özdemiroğlu hazırladı. Arzu Film tarafından çekilen dram, komedi filmi 87 dakika sürüyor. Delisin filminin merak edilen çekim yeri, çekim tarihi ve oyuncu kadrosuna dair detaylar haberimizde yer buluyor.

DELİSİN FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yeşilçam sinemasının ünlü filmlerinden olan Delisin filmi Çanakkale Yenice’de çekildi. Delisin filminin çekimleri için Çanakkale şehrinin birçok yerinde set kuruldu. Yenice ilçesi ise Çanakkale ilinin doğusunda yer alıyor ve bir yanında Balıkesir, diğer yanında Biga ve Çan ilçesi ile batısında Bayramiç yer alıyor. Filmde yer alan Alembeyendi, Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlıdır.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

DELİSİN FİLMİ KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Star TV ekranlarında yayınlanan Delisin filmi 1975 yılında çekildi. Aynı yıl beyazperdeye taşınan ve izleyicilerle buluşan film, televizyon kanallarında sık sık seyirci ile buluşmaya devam ediyor.

DELİSİN FİLMİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ KİM?

  • Tarık Akan (Ferit)
  • Necla Nazır (Alev)
  • Hulusi Kentmen (Mümtaz)
  • Adile Naşit (Didar)
  • Ali Şen (Ziya)
  • Ayşen Gruda (Şaziment)
  • İhsan Yüce (Rıza)

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (0)